Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport5 listopada 202316:26

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Za nami jedne z ostatnich meczów piłkarskich na boiskach trawiastych. Warunki na niektórych z nich nie ułatwiały gry, mimo to odwołano tylko jedno spotkanie. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

Piłka nożna

III liga grupa III

Wyniki kolejki XV

Pniówek Pawłowice 3:0 Raków Częstochowa II
Śląsk Wrocław II 2:2 Lechia Zielona Góra
Górnik Polkowice 3:2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry 0:1 Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Zabrze II 1:3 Rekord Bielsko-Biała
Warta Gorzów Wielkopolski 2:1 Carina Gubin
Odra Bytom Odrzański 2:1 Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice Zdrój 1:2 Unia Turza Śląska
LZS Starowice Dolne 0:0 MKS Kluczbork

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.Rekord Bielsko-Biała 40 40:13 +27
2.Śląsk Wrocław II 31 38:18 +20
3.Lechia Zielona Góra 26 26:20 +6
4.Karkonosze Jelenia Góra 26 24:21 +3
5.Górnik Polkowice 25 26:23 +3
6.LKS Goczałkowice Zdrój 24 22:13 +9
7.MKS Kluczbork 23 21:16 +5
8.Pniówek Pawłowice 22 26:24 +2
9.Ślęza Wrocław 20 28:29 -1
10.Warta Gorzów Wielkopolski 20 17:24 -7
11.Górnik Zabrze II 18 26:26 0
12.Carina Gubin 18 18:22 -4
13.Unia Turza Śląska 17 20:23 -3
14.Gwarek Tarnowskie Góry 16 15:20 -5
15.KS Stilon Gorzów Wielkopolski 14 17:23 -6
16.Odra Bytom Odrzański 14 14:23 -9
17.Raków Częstochowa II 9 19:34 -15
18.LZS Starowice Dolne 7 11:36 -25

IV liga grupa II

Wyniki kolejki XIV

Rekord Bielsko-Biała II 6:2 Tempo Puńców
LKS 05 Tworków 5:2 MKS Lędziny
GKS Tychy II 0:2 MRKS Czechowice-Dziedzice
Kuźnia Ustroń 3:2 Orzeł Łękawica
Odra Wodzisław Śląski 1:2 KS Decor Bełk
Spójnia Landek 0:2 ROW 1964 Rybnik
Podbeskidzie Bielsko-Biała II 6:0 LKS Czaniec
Gwarek Ornontowice 1:1 Polonia Łaziska Górne

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.Podbeskidzie Bielsko-Biała II 30 45:17 +28
2.Spójnia Landek 29 27:11 +16
3.Polonia Łaziska Górne 28 28:8 +20
4.KS Decor Bełk 24 27:17 +10
5.Gwarek Ornontowice 22 25:11 +14
6.Tempo Puńców 22 26:28 -2
7.ROW 1964 Rybnik 22 24:32 -8
8.Orzeł Łękawica 21 25:16 +9
9.GKS Tychy II 20 23:21 +2
10.Odra Wodzisław Śląski 20 22:23 -1
11.Kuźnia Ustroń 19 31:26 +5
12.Rekord Bielsko-Biała II 18 19:26 -7
13.LKS 05 Tworków 15 25:32 -7
14.MRKS Czechowice-Dziedzice 13 17:23 -6
15.LKS Czaniec 10 19:33 -14
16.MKS Lędziny 0 5:64 -59

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki XIV

Płomień Połomia 3:1 LKS 1908 Nędza
GKS Jastrzębie II 1:2 Forteca Świerklany
Silesia Lubomia 2:1 Zameczek Czernica
Naprzód 32 Syrynia 4:3 Czarni Gorzyce
Start Mszana 0:5 Unia Racibórz
Ruch Stanowice 0:1 Naprzód Czyżowice
Górnik Radlin 2:0 Granica Ruptawa
LKS Krzyżanowice 1:1 Dąb Gaszowice

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.Naprzód 32 Syrynia 34 38:19 +19
2.Forteca Świerklany 28 30:16 +14
3.Płomień Połomia 27 35:20 +15
4.LKS Krzyżanowice 26 42:25 +17
5.Ruch Stanowice 26 32:22 +10
6.Czarni Gorzyce 24 34:16 +18
7.Górnik Radlin 22 22:17 +5
8.Silesia Lubomia 21 20:12 +8
9.LKS 1908 Nędza 20 28:24 +4
10.Granica Ruptawa 18 25:28 -3
11.GKS Jastrzębie II 16 31:32 -1
12.Unia Racibórz 15 33:36 -3
13.Naprzód Czyżowice 15 20:30 -10
14.Dąb Gaszowice 12 19:41 -22
15.Zameczek Czernica 10 15:42 -27
16.Start Mszana 0 9:53 -44

A klasa

Wyniki kolejki XIV

Unia Turza Śląska II -:- Rozwój Bełsznica - Spotkanie odwołane z powodu złego stanu boiska
LKS 07 Markowice 5:5 LKS Lyski
Kolejarz Chałupki 4:3 LKS Zabełków
LKS Studzienna 1:1 Przyszłość Rogów
KS Pietraszyn 2:4 LKS BraxTon Raszczyce
Czarni Nowa Wieś 1:1 Odra Nieboczowy
LKS Pawłów 1:3 KS 1905 Krzanowice
Start Pietrowice Wielkie 2:1 Buk Rudy Wielkie

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.Przyszłość Rogów 38 62:13 +49
2.Unia Turza Śląska II 30 40:13 +27
3.LKS Studzienna 30 41:17 +24
4.Kolejarz Chałupki 25 42:39 +3
5.Start Pietrowice Wielkie 23 31:32 -1
6.KS 1905 Krzanowice 20 34:30 +4
7.Odra Nieboczowy 20 29:25 +4
8.LKS Pawłów 19 33:35 -2
9.LKS 07 Markowice 19 28:32 -4
10.LKS BraxTon Raszczyce 18 45:43 +2
11.Rozwój Bełsznica 17 21:21 0
12.LKS Zabełków 16 23:34 -11
13.KS Pietraszyn 16 28:40 -12
14.Buk Rudy Wielkie 12 21:31 -10
15.Czarni Nowa Wieś 11 16:35 -19
16.LKS Lyski 5 16:70 -54

B klasa

Wyniki kolejki XIV

LKS Grzegorzowice 2:3 Górnik Pszów
LKS Gamów 4:1 LKS 05 Tworków II
LKS Owsiszcze 2:0 Zgoda Zawada Książęca
KS Stal Kuźnia Raciborska 0:5 Naprzód Borucin
Czarni Gorzyce II 4:0 Ocice Racibórz
Wypoczynek Buków 3:2 LKS Górki Śląskie
Naprzód 46 Zawada 0:1 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Brzezie 0:5 LKS Wojnowice

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.Górnik Pszów 32 44:29 +15
2.LKS Wojnowice 30 44:20 +24
3.LKS Gamów 27 38:31 +7
4.LKS Owsiszcze 25 32:21 +11
5.Naprzód Borucin 24 48:31 +17
6.KS Stal Kuźnia Raciborska 24 37:24 +13
7.LKS Grzegorzowice 24 40:30 +10
8.Naprzód 37 Krzyżkowice 21 21:17 +4
9.LKS 05 Tworków II 21 27:25 +2
10.Ocice Racibórz 18 31:34 -3
11.LKS Górki Śląskie 18 25:31 -6
12.Wypoczynek Buków 18 22:41 -19
13.Czarni Gorzyce II 14 32:31 +1
14.Naprzód 46 Zawada 14 18:28 -10
15.LKS Brzezie 11 24:55 -31
16.Zgoda Zawada Książęca 1 9:44 -35

C klasa grupa I

Wyniki kolejki XI

Wicher Płonia 3:5 LKS Studzienna II
Naprzód Borucin II 2:2 Ruch Bolesław
Przyszłość Rogów II 2:2 LKS Cyprzanów
LKS Bojanów 0:5 Silesia Lubomia II

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.LKS Cyprzanów 20 47:12 +35
2.Silesia Lubomia II 19 30:15 +15
3.Przyszłość Rogów II 19 24:11 +13
4.Rozwój Bełsznica II 19 29:20 +9
5.Ruch Bolesław 17 23:14 +9
6.LKS Studzienna II 13 26:24 +2
7.Naprzód Borucin II 8 12:32 -20
8.Olszynka Olza 7 19:20 -1
9.Wicher Płonia 4 14:33 -19
10.LKS Bojanów 0 7:50 -43

C klasa grupa II

Wyniki kolejki XI

LKS Ruda Kozielska 5:2 Naprzód 46 Zawada II
Zameczek Czernica II 1:3 KS Kornowac
LKS Pstrążna 4:2 Strzelec Rzuchów
LKS Górki Śląskie II 2:5 Płomień Kobyla
LKS Zwonowice 8:0 LKS Adamowice
LKS Dzimierz 5:0 Polonia Niewiadom II

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1.LKS Zwonowice 28 63:16 +47
2.LKS Ruda Kozielska 26 49:23 +26
3.LKS Dzimierz 26 29:13 +16
4.LKS Adamowice 21 25:21 +4
5.Płomień Kobyla 19 34:23 +11
6.KS Kornowac 18 36:25 +11
7.Zameczek Czernica II 13 25:31 -6
8.LKS Pstrążna 12 30:32 -2
9.Naprzód 46 Zawada II 12 30:38 -8
10.LKS Górki Śląskie II 9 21:44 -23
11.Polonia Niewiadom II 6 19:60 -41
12.Strzelec Rzuchów 0 27:62 -35

Siatkówka

I liga śląska mężczyzn

Wynik kolejki VII

Talent Sferawent Cieszyn - Klub Siatkarski Racibórz 3:1 (14:25; 25:22; 25:17; 25:23)

Aktualna tabela TUTAJ

I liga śląska kobiet

Wynik kolejki V

MKS Czechowice-Dziedzice - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:9; 25:10; 19:25; 25:23)

Aktualna tabela TUTAJ

Piłka ręczna

I liga kobiet

Wynik kolejki IV

UKS Start Pietrowice Wielkie - Śląska Wrocław Handball 35:29 (18:14)

Aktualna tabela TUTAJ

II liga kobiet

Wynik kolejki VI

UKS Start Pietrowice Wielkie II - LKS Orzeł Łękawica 40:23 (18:10)

Aktualna tabela TUTAJ.

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności23 lipca 202421:08

Zapadł się fragment parkingu na pl. Długosza [FOTO]

Zapadł się fragment parkingu na pl. Długosza [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
13
Racibórz:

Zapadlisko odsłoniło piwnice dawnych kamienic. Zostało zabezpieczone przez Wodociągi Raciborskie. Teren ten był do 1945 r. gęsto zabudowany. Nie wiadomo do końca, co kryje się pod płytkami chodnikowymi pamiętającymi jeszcze czasy PRL-u.

Grzegorz Wawoczny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności23 lipca 202408:39

Nocne zwiedzanie na raciborskim zamku z Królewskim Dzwonem Zygmunta w tle

Nocne zwiedzanie na raciborskim zamku z Królewskim Dzwonem Zygmunta w tle - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

19 lipca na Zamku Piastowskim odbyło się kolejne nocne zwiedzanie, które tym razem uświetnił swoją obecnością Witold Szczygieł, dzwonnik z Wawelu. Gość opowiadał o fascynującej pracy wawelskich dzwonników.

fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Aktualności22 lipca 202409:07

Jazzowe klimaty w Zaczarowanym Ogrodzie

Jazzowe klimaty w Zaczarowanym Ogrodzie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Mirosław Kościelniak
Reklama
Aktualności22 lipca 202415:32

Lekarze łatwiej wystawią zwolnienie

Lekarze łatwiej wystawią zwolnienie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.07.2024
18 lipca 202417:55

Nasz Racibórz 19.07.2024

Nasz Racibórz 12.07.2024
12 lipca 202409:40

Nasz Racibórz 12.07.2024

Nasz Racibórz 05.07.2024
5 lipca 202408:55

Nasz Racibórz 05.07.2024

Nasz Racibórz 28.06.2024
27 czerwca 202422:45

Nasz Racibórz 28.06.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.