Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport23 kwietnia 202319:04

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Mijający weekend dostarczył kibicom wielu sportowych emocji. Grali piłkarze od IV ligi do C klasy. Nie brakowało zaskakujących rezultatów. Rozegrano także fazę finałową w Zoo-Mar JP Telebim RLPS. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

Piłka nożna

IV liga grupa II

Wyniki kolejki XXII

Unia Turza Śląska 2:2 ROW 1964 Rybnik
MRKS Czechowice-Dziedzice 4:0 Gwarek Ornontowice
KS Decor Bełk 2:0 Kuźnia Ustroń
GKS Tychy II 1:1 Orzeł Łękawica
Unia Racibórz sp. z.o.o 0:3 Spójnia Landek
LKS Czaniec 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Polonia Łaziska Górne 5:0 Błyskawica Drogomyśl
MKS Lędziny 2:2 Drzewiarz Jasienica

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Polonia Łaziska Górne 46 43:18 +25
2.Unia Turza Śląska 44 50:30 +20
3.Gwarek Ornontowice 42 42:36 +6
4.KS Decor Bełk 38 43:32 +11
5.GKS Tychy II 38 48:29 +19
6.MRKS Czechowice-Dziedzice 34 32:23 +9
7.Orzeł Łękawica 32 34:37 -3
8.LKS Czaniec 31 36:31 +5
9.Podbeskidzie Bielsko-Biała II 30 45:35 +10
10.ROW 1964 Rybnik 27 34:35 -1
11.MKS Lędziny 26 34:42 -8
12.Spójnia Landek 25 38:32 +6
13.Kuźnia Ustroń 23 29:44 -15
14.Unia Racibórz sp. z.o.o 20 33:59 -26
15.Błyskawica Drogomyśl 17 22:48 -26
16.Drzewiarz Jasienica 15 18:50 -32

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki XXI

Czarni Gorzyce 1:7 LKS Tworków
LKS Raszczyce 1:4 Płomień Połomia
Naprzód Czyżowice 1:1 Górnik Radlin
Granica Ruptawa 7:2 Dąb Gaszowice
LKS 1908 Nędza 2:2 LKS Krzyżanowice
Jedność Jejkowice 0:3 Forteca Świerklany
GKS Jastrzębie II 3:2 Pierwszy Chwałowice
Gwiazda Skrzyszów 2:0 Zameczek Czernica

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.LKS Tworków 49 61:21 +40
2.LKS Krzyżanowice 47 69:29 +40
3.LKS 1908 Nędza 45 59:30 +29
4.Forteca Świerklany 40 52:24 +28
5.GKS Jastrzębie II 38 46:34 +12
6.Płomień Połomia 36 39:31 +8
7.Czarni Gorzyce 32 42:36 +6
8.LKS Raszczyce 30 39:41 -2
9.Naprzód Czyżowice 27 42:42 0
10.Gwiazda Skrzyszów 26 44:50 -6
11.Pierwszy Chwałowice 22 39:45 -6
12.Górnik Radlin 20 27:39 -12
13.Zameczek Czernica 16 25:58 -33
14.Jedność Jejkowice 15 23:56 -33
15.Granica Ruptawa 15 34:67 -33
16.Dąb Gaszowice 9 30:68 -38

A klasa

Wyniki kolejki XXI

LKS Lyski 4:2 Buk Rudy Wielkie
LKS Pawłów 1:2 LKS Zabełków
LKS 07 Markowice 2:4 KS 1905 Krzanowice
Czarni Nowa Wieś 0:3 Naprzód 32 Syrynia
Kolejarz Chałupki 1:1 LKS Studzienna
Start Pietrowice Wielkie 1:1 Silesia Lubomia
Odra Nieboczowy 8:0 Zgoda Zawada Książęca
Rozwój Bełsznica 0:2 Przyszłość Rogów

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Odra Nieboczowy 49 72:35 +37
2.Naprzód 32 Syrynia 46 58:20 +38
3.Przyszłość Rogów 46 50:20 +30
4.Kolejarz Chałupki 39 53:34 +19
5.Silesia Lubomia 37 43:27 +16
6.LKS Studzienna 36 58:43 +15
7.KS 1905 Krzanowice 35 63:41 +22
8.Start Pietrowice Wielkie 33 28:24 +4
9.LKS Pawłów 29 42:38 +4
10.Czarni Nowa Wieś 28 41:42 -1
11.LKS Lyski 25 47:55 -8
12.Buk Rudy Wielkie 23 32:51 -19
13.Zgoda Zawada Książęca 14 29:89 -60
14.LKS 07 Markowice 12 27:53 -26
15.Rozwój Bełsznica 11 26:52 -26
16.LKS Zabełków 10 28:73 -45

B klasa

Wyniki kolejki XXI

Wypoczynek Buków 3:0 Naprzód Borucin
LKS Cyprzanów 2:5 Naprzód 46 Zawada
Naprzód 37 Krzyżkowice 2:2 LKS Brzezie
LKS Górki Śląskie 0:3 LKS Grzegorzowice
KS Pietraszyn 5:3 LKS Owsiszcze
LKS Gamów 4:1 Ocice Racibórz
Unia Turza Śląska II 3:0 Czarni Gorzyce II
Płomień Kobyla 0:3 LKS Wojnowice - WO

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.KS Pietraszyn 55 82:31 +51
2.Unia Turza Śląska II 48 60:17 +43
3.Naprzód 46 Zawada 44 68:29 +39
4.LKS Gamów 36 64:55 +9
5.LKS Owsiszcze 36 45:28 +17
6.Naprzód 37 Krzyżkowice 34 44:34 +10
7.Ocice Racibórz 31 65:48 +17
8.LKS Górki Śląskie 31 55:54 +1
9.Naprzód Borucin 29 54:55 -1
10.LKS Grzegorzowice 28 36:48 -12
11.Czarni Gorzyce II 28 53:63 -10
12.LKS Wojnowice 25 50:62 -12
13.Wypoczynek Buków 20 38:58 -20
14.LKS Brzezie 16 43:63 -20
15.LKS Cyprzanów 15 27:75 -48
16.Płomień Kobyla 4 14:78 -64

C klasa grupa I

Wyniki kolejki XII

KS Naprzód Borucin II 0:4 LKS 05 Tworków II
LKS Bojanów 2:11 TS Górnik Pszów
Wicher Płonia 4:2 LKS Krzyżanowice II
Naprzód 46 Zawada II 4:6 Ruch Bolesław

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.TS Górnik Pszów 28 65:14 +51
2.Ruch Bolesław 27 45:25 +20
3.LKS 05 Tworków II 25 33:12 +21
4.KS 1905 Krzanowice II 18 38:30 +8
5.Wicher Płonia 15 31:30 +1
6.KS Naprzód Borucin II 10 18:48 -30
7.LKS Bojanów 8 21:49 -28
8.Naprzód 46 Zawada II 7 19:40 -21
9.LKS Krzyżanowice II 5 14:36 -22

C klasa grupa II

Wyniki kolejki XII

LKS Adamowice 2:0 LKS Pstrążna
LKS Strzelec Rzuchów 2:4 LKS Zameczek Czernica II
LKS Dzimierz 0:2 LKS Zwonowice
LKS Ruda Kozielska 4:3 KS Stal Kuźnia Raciborska
KS Przyszłość Rogów II 2:1 KS Olszynka Olza

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.KS Stal Kuźnia Raciborska 29 38:11 +27
2.LKS Ruda Kozielska 26 37:17 +20
3.LKS Zwonowice 25 33:8 +25
4.LKS Adamowice 25 39:23 +16
5.KS Przyszłość Rogów II 23 28:20 +8
6.LKS Pstrążna 15 25:27 -2
7.LKS Dzimierz 12 26:28 -2
8.LKS Zameczek Czernica II 7 18:49 -31
9.KS Olszynka Olza 7 18:40 -22
10.LKS Strzelec Rzuchów 4 16:55 -39

Siatkówka

Zoo-Mar JP Telebim RLPS - finały

Liga kobiet

O III miejsce

PV Volley Krapkowice Juniorki - PV Volley Krapkowice Seniorki II 3:1

Finał

PV Volley Krapkowice Seniorki - KRS TKKF Jastrząb 3:2

Liga mężczyzn

O V miejsce

Omerta-Northern - Progress Szkoła Językowa 3:2

O III miejsce

Enter DeLaHair Instal-Mag - Agrotim-na Fali 3:1

Finał

Nowiny.pl Katolik Group - Zoo-Mar Lunatycy 3:0

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności17 lipca 202413:03

Wnioski o 300 plus cały czas wpływają. Wkrótce pierwsze wypłaty

Wnioski o 300 plus cały czas wpływają. Wkrótce pierwsze wypłaty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska Regionalna Rzeczniczka Prasowa ZUS w województwie śląskim
Reklama
Aktualności18 lipca 202413:26

Coraz mniej czasu na decyzję: czy ZUS czy ZUS i OFE. Termin tylko do końca lipca

Coraz mniej czasu na decyzję: czy ZUS czy ZUS i OFE. Termin tylko do końca lipca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska Regionalna Rzeczniczka Prasowa ZUS w województwie śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.07.2024
18 lipca 202417:55

Nasz Racibórz 19.07.2024

Nasz Racibórz 12.07.2024
12 lipca 202409:40

Nasz Racibórz 12.07.2024

Nasz Racibórz 05.07.2024
5 lipca 202408:55

Nasz Racibórz 05.07.2024

Nasz Racibórz 28.06.2024
27 czerwca 202422:45

Nasz Racibórz 28.06.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.