Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 kwietnia 202209:27

Nowoczesna zmywalnia w restauracji

Nowoczesna zmywalnia w restauracji - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

W XXI wieku trudno byłoby sobie wyobrazić jakikolwiek lokal gastronomiczny bez doskonale wyposażonej zmywalni. Dzisiaj nikt już nie zmywa naczyń ręcznie, służą do tego urządzenia - zmywarki gastronomiczne. Czym są te sprzęty, jak działają i gdzie znajdują swoje zastosowanie? Na co zwrócić uwagę przy zakupie zmywarki gastronomicznej do swojego lokalu?

Zmywarka gastronomiczna idealna do mycia dużej ilości naczyń

W każdej restauracji czy punkcie gastronomicznym zmywarka jest jednym z najważniejszych urządzeń. Każdego dnia zmywa się tam ogromne ilości naczyń. Zmywanie ręczne zajęłoby o wiele więcej czasu, a dzisiaj od obsługi restauracji wymaga się przede wszystkim sprawnego działania. Zmywarki gastronomiczne pozwalają na zmywanie dużej ilości naczyń jednocześnie, co z jednej strony stanowi sporą oszczędność, a z drugiej znacząco usprawnia pracę i wpływa na jej wydajność. Zmywarki gastronomiczne znajdziesz tutaj: gastroprodukt.pl/zmywarka-gastronomiczna.

Czym jest zmywarka kapturowa?

Zmywarka kapturowa jest urządzeniem przeznaczonym do mycia większych naczyń, np. rac, pojemników czy garnków. Jej największą zaletą jest funkcja wyparzania i sterylizacji naczyń, dzięki czemu spełnia wszelkie wymogi sanitarne. Dzięki stosowaniu zmywarki kapturowej, w lokalu zachowana jest nie tylko czystość, ale także pełna higiena. Ponadto, ręczne zmywanie np. garnków czy tac byłoby bardzo uciążliwe, a zmywarka robi to za nas z bardzo dobrym skutkiem. Zmywarki kapturowe najczęściej używane są do zmywania dużych naczyń, które nie zmieściłyby się w zwykłej zmywarce, równie dobrze jednak takiej zmywarki możemy użyć do zmywania każdego innego naczynia. 

zmywalnia1

Zmywarki kapturowe - na co zwrócić uwagę?

Zmywarka kapturowa swoje zastosowanie znajduje przede wszystkim w nowoczesnych, dużych lokalach i punktach gastronomicznych. Oprócz podstawowej funkcji zmywania, zmywarka taka posiada szereg dodatkowych funkcji, które doskonale usprawniają pracę, wznosząc ją na wyższy poziom. Dostępne są zmywarki z dozownikiem płynu myjącego czy np. z czytelnym, dużym wyświetlaczem elektronicznym. Niektóre zmywarki posiadają specjalne kosze na talerze i sztućce, co ułatwia ich układanie i segregację. Warto wybierać takie modele, które posiadają dozownik płynu nabłyszczającego. Dzięki temu naczynia zawsze będą lśniły, co z pewnością szybko zauważą klienci. Zmywarki wykonane są z trwałej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Zaletą tego materiału jest duża łatwość utrzymania go w czystości. Powierzchnię zmywarki można więc myć na mokro bez obaw o zniszczenie powierzchni.

Wybierając zmywarki gastronomiczne kapturowe, warto dobierać ich wielkość do potrzeb i wielkości lokalu. Kupowanie zbyt dużej zmywarki, która nigdy nie będzie w pełni załadowana nie ma sensu i bynajmniej nie jest oszczędnością. Dobrze dobrana zmywarka gastronomiczna zagwarantuje wygodną i wydajną pracę, a jednocześnie spore oszczędności nie tylko czasu, ale także pieniędzy. Profesjonalne zmywarki kapturowe są urządzeniami niezawodnymi. Sterowanie elektroniczne zagwarantuje wygodne i intuicyjne użytkowanie. Warto zaznaczyć uniwersalne zastosowanie tego rodzaju zmywarki. Nadaje się ona zarówno do dużych garnków czy pojemników gn, jak i do zwykłych naczyń i sztućców. Jest to więc rozwiązanie uniwersalne i standardowe, podstawowe wyposażenie gastronomii. Warto wybierać te urządzenia, które posiadają funkcję wyparzania w wysokiej temperaturze. Takie urządzenia często stosowane są w dużych lokalach gastronomicznych, ale także np. w kuchniach szpitalnych.

Zmywarki kapturowe najwyższej jakości zobacz tutaj: gastroprodukt.pl/zmywarki-kapturowe.

Zmywarki gastronomiczne kapturowe najwyższej jakości
 
Zmywarki kapturowe najwyższej jakości możesz zakupić w naszym sklepie. W ofercie czekają na Ciebie nowoczesne zmywarki kapturowe, które ułatwiają i usprawniają codzienną pracę w punkcie gastronomicznym. Każda zmywarka wykonana jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwała i wytrzymała, a do tego łatwa do utrzymania w czystości. Zmywarka gastronomiczna kapturowa to doskonałe urządzenie do każdego lokalu. W naszej ofercie dostępne są modele z dozownikiem płynu myjącego, wyświetlaczem i innymi udogodnieniami, które znacząco wpływają na komfort codziennej pracy. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu gastroprodukt.pl.

zmywalnia2

Zmywarki gastronomiczne w sklepie Gastroprodukt

W ofercie sklepu Gastroprodukt znajdują się zarówno zmywarki kapturowe, jak i zmywarki gastronomiczne do szkła, do koszy piekarniczych czy zmywarki przemysłowe do naczyń. Każdy z tych sprzętów to urządzenie o najwyższej jakości, spełniające wszelkie standardy i normy sanitarne. Wykonane są ze stali nierdzewnej o najwyższej jakości, dzięki czemu służą przez długie lata. Wyglądają niezwykle estetycznie i stylowo, a do tego są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Jeżeli szukasz najbardziej odpowiedniej zmywarki do lokalu gastronomicznego i wciąż nie wiesz, jaką zmywarkę wybrać, koniecznie zajrzyj do oferty sklepu Gastroprodukt. Każda zmywarka kapturowa dostępna w ofercie spełni swoje zadanie idealnie. 

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności26 maja 202212:02

Sobota na bulwarach. Godziny poszczególnych atrakcji

Sobota na bulwarach. Godziny poszczególnych atrakcji - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
8
Racibórz:

O 15.30 z rynku na lewobrzeżne bulwary przejdzie korowód bębniarzy. Po zmierzchu laserowe show nad Odrą.

red.
Reklama
Aktualności26 maja 202212:14

Oferty na przebudowę dworca w Raciborzu droższe niż zakładano

Oferty na przebudowę dworca w Raciborzu droższe niż zakładano - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
24
Racibórz:

Chcąc rozstrzygnąć przetarg PKP będzie musiała zwiększyć budżet planowanej inwestycji, szacowanej na 24,74 mln zł brutto. Najtańsza oferta opiewa na ponad 30 mln zł. - Podjąłem działania, by zarząd PKP zwiększył budżet inwestycji - zapewnia wiceminister Michał Woś.

(waw)
Aktualności27 maja 202208:25

Unibep SA otworzył biuro w Raciborzu

Unibep SA otworzył biuro w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Unibep S.A. - jeden z największych generalnych wykonawców w kraju - świętowała wczoraj oficjalne otwarcie biura w Raciborzu. W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu prezesów firm, które już dziś współpracują z Unibep S.A. Była to dobra okazja do szerszego przedstawienia oferty spółki oraz do wymiany doświadczeń związanych z budownictwem energetyczno-przemysłowym. 


 

 

Unibep SA
Reklama
Reklama
Aktualności26 maja 202210:44

Śląscy pogranicznicy z Raciborza świętowali 31. rocznicę powstania formacji

Śląscy pogranicznicy z Raciborza świętowali 31. rocznicę powstania formacji - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

25 maja funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej im. nadkom. Józefa Bocheńskiego w Raciborzu uroczyście obchodzili 31. rocznicę powstania Straży Granicznej.

ŚOSG Racibórz
Reklama
Aktualności27 maja 202213:20

Cisi aniołowe drugiego człowieka. Dzień Strażaka na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO]

Cisi aniołowe drugiego człowieka. Dzień Strażaka na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

O godzinie 10.00 w zamkowej kaplicy św. Tomasza Becketa została odprawiona została Msza Święta w intencji pracowników Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu, ich rodzin oraz emerytów. Po Mszy św., na zamkowym dziedzińcu odbył się uroczysty apel.

red., fot. (greh), Katarzyna Kubik, wideo: (greh)
Aktualności27 maja 202212:08

Nowoczesna wyznaczyła nowe terminy walnego zgromadzenia członków

Nowoczesna wyznaczyła nowe terminy walnego zgromadzenia członków - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
15
Racibórz:

Formalne zniesienie epidemii otworzyło drogę do walnego zgromadzenia członków.

red.
Reklama
Reklama
Aktualności26 maja 202209:32

Raport 998. Nieostrożność mieszkańców kosztowała 15 tys. złotych [FOTO]

Raport 998. Nieostrożność mieszkańców kosztowała 15 tys. złotych [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W trakcie minionej służby strażacy odnotowali pięć interwencji. Dwie z nich związane były ze środowymi opadami deszczu. Doszło także do pożaru piwnicy w Markowicach, w wyniku którego straty oszacowano na 15 tys. złotych. Sprawdź szczegóły.

red., fot. Samuel Markiewka
Reklama
Aktualności27 maja 202205:16

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu
Aktualności26 maja 202209:15

Na zamku odbędą się raciborskie Dni Urody

Na zamku odbędą się raciborskie Dni Urody - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na wydarzenie, 27 maja, zaprasza Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Raciborzu. Patronem medialnym jest naszraciborz.pl. W naszej galerii zdjęcia z edycji 2020.

materiał partnera
Reklama
Reklama
Aktualności27 maja 202208:00

Grupa przestępcza oszukała bank na 2,5 mln zł

Grupa przestępcza oszukała bank na 2,5 mln zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na trop przestępczej działalności w 2015 roku wpadli policjanci z Wydziału do walki z Cyberprzestępczością KWP w Katowicach. Sprawa dotyczy naszego regionu. Trafiła na wokandę rybnickiego Sądu Okręgowego.

KWP Katowice
Reklama
Aktualności26 maja 202209:39

Pływadło, bitwy, wyścigi i Dni Raciborza [KALENDARIUM CZERWIEC]

Pływadło, bitwy, wyścigi i Dni Raciborza [KALENDARIUM CZERWIEC] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
Racibórz:

W czerwcowym kalendarzu doroczne imprezy - Pływadło, Dni Raciborza oraz Festiwal Średniowieczny, ale nie tylko. Sprawdźcie co jeszcze się wydarzy

red.
Aktualności26 maja 202220:18

Przewodniczący Czerner do prezydenta: proszę o konkretach, a nie o imprezach i eventach!

Przewodniczący Czerner do prezydenta: proszę o konkretach, a nie o imprezach i eventach! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
Racibórz:

Przewodniczący Rady Miasta Marian Czerner ma nadzieję, że od przyszłej sesji w swoim sprawozdaniu prezydent Dariusz Polowy będzie mówił o swoich pracach, a nie imprezach i eventach, na które był zaproszony.

(waw)
Reklama
Reklama
Kultura i edukacja26 maja 202218:54

Kasprowicz z serca - koncert w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO]

Kasprowicz z serca - koncert w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na deskach sceny Raciborskiego Centrum Kultury, przy pełnej sali, odbył się koncert "Kasprowicz z serca". Wystąpili uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu oraz Szkoły Podstawowej nr 4 w Raciborzu.

fot. Katarzyna Kubik
Aktualności27 maja 202212:28

Mumia pokazała twarz. Racibórz w TVN

Mumia pokazała twarz. Racibórz w TVN - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Za sprawą liczącej sobie 2800 lat mumii Egipcjanki z naszego Muzeum, Racibórz zagościł dziś w programie Dzień Dobry TVN.

fot. raciborz.pl
Reklama
Aktualności26 maja 202212:45

Druhowie z OSP Miedonia przesiądą się do mercedesa

Druhowie z OSP Miedonia przesiądą się do mercedesa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Pod koniec września do remizy OSP Racibórz Miedonia przyjedzie nowy średni wóz bojowy. Będzie to Mercedes Atego. Zastąpi ciężkiego jelcza, którego ochotnicy z tej dzielnicy przejęli od OSP Brzezie.

red., fot. bonex.pl
Reklama
Reklama
Biznes26 maja 202222:38

Program Bloki 200+. Szansa dla polskiej energetyki, konsumentów i Rafako

Program Bloki 200+. Szansa dla polskiej energetyki, konsumentów i Rafako - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
materiał nadesłany/biuro posła Adama Gawędy (PiS)
Aktualności27 maja 202218:37

Rudnickie Jabłonki na Tropie. KGW dostanie 156 tys. zł

Rudnickie Jabłonki na Tropie. KGW dostanie 156 tys. zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rudnik:

„Rudnickie Jabłonki” z Koła Gospodyń Wiejskich w Rudniku nie dają o sobie zapomnieć. Tym razem „spektakularny sukces” to mało powiedziane! Dlaczego? Otóż 156 tysięcy złotych wpłynie na konto Rudnickiego Koła Gospodyń Wiejskich na realizację przygotowanego przez panie projektu pt. „Nie marnuję – Wykorzystuję! Rudniczanki na Tropie”.

materiał nadesłany
Reklama
Sport27 maja 202205:22

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności27 maja 202218:05

Dzień Matki w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Raciborzu

Dzień Matki w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Z okazji Dnia Matki uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Raciborzu, przy współorganizacji Raciborskiego Centrum Kultury, zaprosili 26 kwietnia swoje mamy i opiekunów na występ artystyczny do Raciborskiego Centrum Kultury.

materiał nadesłany WTZ
Reklama

Partnerzy portalu

Fundusz Górnośląski
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności26 maja 202217:38

Jak sprawdzić czy mąż Cię zdradza?

Jak sprawdzić czy mąż Cię zdradza? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał partnerski
Aktualności26 maja 202208:43

PTTK Racibórz zaprasza na wyprawę w Bieszczady

PTTK Racibórz zaprasza na wyprawę w Bieszczady - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Materiał nadesłany, fot. pixabay.com/jarekgrafik
Reklama
Sport26 maja 202223:00

Młodzi zapaśnicy z Raciborza najlepsi w kraju!

Młodzi zapaśnicy z Raciborza najlepsi w kraju! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Młodzicy reprezentujący Miejski Klub Zapaśniczy i ZSOMS w Raciborzu okazali się bezkonkurencyjni w Mistrzostwach Polski w Zapasach u 15.

materiał nadesłany/MKZ Unia Racibórz
Aktualności27 maja 202218:49

Kasprowicz z SERCA - wspomnijmy to jeszcze raz

Kasprowicz z SERCA - wspomnijmy to jeszcze raz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Wczorajsze (26.05.) wydarzenie w obiektywie Jana Ptaka i reportażu Raciborskiej Telewizji Kablowej.

fot. Jan Ptak, wideo RTK
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 13.05.2022
17 maja 202211:53

Nasz Racibórz 13.05.2022

Nasz Racibórz 06.05.2022
17 maja 202211:52

Nasz Racibórz 06.05.2022

Nasz Racibórz 22.04.2022
23 kwietnia 202210:50

Nasz Racibórz 22.04.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.