Agresor z Kuźni Raciborskiej trafił do policyjnego aresztu

- Kuźniańscy dzielnicowi zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych do poszkodowanej kobiety. Teraz podejrzany za naganne zachowanie może spędzić nawet 2 lata w więzieniu - informuje raciborska komenda.
- Kuźniańscy śledczy 26 marca przyjęli zgłoszenie dotyczące gróźb karalnych kierowanych do 28-letniej poszkodowanej. Jak ustalili, do przestępstwa doszło 24 marca bieżącego roku na terenie Kuźni Raciborskiej. Do akcji przystąpili kryminalni, którzy zebrali materiał dowodowy pozwalający na zatrzymanie sprawcy przestępstwa. Podejrzanego zatrzymali kuźniańscy dzielnicowi 29 marca na terenie Kuźni Raciborskiej. Agresorem okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie od śledczych usłyszał zarzut. Prokurator, 30 marca, zastosował w stosunku do niego dozór policyjny. Grozi mu do 2 lat pobytu w więzieniu. Podejrzany ma zakaz kontaktowania z pokrzywdzoną.


![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)


![Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764514224img-0849-.jpg)








![Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764460725gre02362-.jpg)




































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany