Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności9 listopada 202109:12

Raport 998. Przy Szczęśliwej spłonął śmietnik

Raport 998. Przy Szczęśliwej spłonął śmietnik - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Dwa zdarzenia odnotowali strażacy z PSP Racibórz w trakcie poniedziałkowej służby. Działania prowadzono w Raciborzu na ulicy Starowiejskiej oraz na Szczęśliwej. Sprawdź szczegóły.

Pierwsze ze zdarzeń odnotowane zostało o godzinie 9.59 na ulicy Starowiejskiej w Raciborzu. Do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o nadłamanej gałęzi drzewa, która niebezpiecznie zwisała nad wjazdem do pobliskiego zakładu produkcyjnego. Do akcji skierowano dwa zastępy PSP. Działania strażaków po dojeździe na miejsce polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu złamanej gałęzi.

O godzinie 18.24 odnotowano kolejną interwencję. Do komendy przy Reymonta wpłynęło zgłoszenie o pożarze śmietnika przy Szczęśliwej w Raciborzu. Na adres wskazany w zgłoszeniu zadysponowano jeden zastęp PSP. Po dojeździe i przeprowadzeniu rozpoznania potwierdzono pożar. Palił się plastikowy kontener na odpady. Działania strażaków polegały na ugaszeniu pożaru. Straty materialne oszacowano na kwotę 600 złotych. Przypuszczalną przyczyną pojawienia się ognia mogło być podpalenie.

Autor: red., fot. poglądowe/arch. portalu, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 czerwca 202509:21

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Magiczna noc na raciborskim zamku. W sobotę, 28 czerwca, Zamek Piastowski po raz pierwszy stał się przestrzenią niezwykłego festiwalu „Misteria Piastorum”, łączącego teatr uliczny, ogień i elektroniczne brzmienia. Wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców i pokazało, jak średniowieczne mury mogą tętnić współczesną sztuką. Zobaczcie fotorelację Jana Ptaka.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Strony Partnerskie30 czerwca 202518:51

Spirala czasu z irysów zakwitnie w Zaczarowanym Ogrodzie w Raciborzu

Spirala czasu z irysów zakwitnie w Zaczarowanym Ogrodzie w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu powstaje niezwykła przestrzeń – „spirala czasu” z irysów. Projekt, który otrzymał wsparcie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, stanie się nowym ogrodniczym sercem Zaczarowanego Ogrodu, przyciągając miłośników natury i botanicznych opowieści.

waw
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.