Aktualności3 listopada 202008:55
Drobna, ale waleczna, delikatna i silna... Justyna Święty-Ersetic bez tajemnic

0
Reklama
Racibórz:
W tym roku z powodu epidemii koronawirusa nie mieliśmy okazji zobaczyć jej występów podczas wielkich imprez. Nie odbyły się igrzyska w Tokio. Raciborzanka wystąpiła w programie Oko w oko, opowiadając o swojej karierze i planach. W tle programu zdjęcia z Raciborza.
Medalistka mistrzostw świata w sztafecie 4x400m, mistrzyni Europy indywidualnie (400m) i w sztafecie (4x400m). Halowa mistrzyni Europy w sztafecie (4x400m). Justyna Święty-Ersetic w rozmowie z Jackiem Kurowskim.
![Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778152765zrzut-ekranu-2026-05-7-o-13-18-51-.png)








![Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778173476dsc-2000-.jpg)


































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany