Aktualności19 października 202009:08
Nowy raciborski most nad rozlaną Odrą

0
Reklama
Racibórz:
Jak co tydzień Rafał Ćwirta opublikował wideo-raport z budowy wschodniej obwodnicy Raciborza, pokazujący m.in. nowy most na trasie pomiędzy Miedonią a Ostrogiem, a pod nim wezbraną rzekę.
Obwodnica, którą na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach buduje firma Strabag Infrastruktura Południe za ponad 296 mln zł, będzie miała 7,83 km długości na odcinku od Miedoni (skrzyżowanie z DK 45 Racibórz-Opole) wzdłuż Ulgi do skrzyżowania z Piaskową-Rybnicką. Formalnie będzie to nowy ślad drogi wojewódzkiej nr 935 - od Miedoni do Rudzkiej jednojezdniowy w każdą stronę, dalej dwujezdniowy.












![Potańcówka pod Kasztanem w sobotę 18 lipca w Ogrodzie Strzechy [Zaproszenie] Potańcówka pod Kasztanem w sobotę 18 lipca w Ogrodzie Strzechy [Zaproszenie] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784353972potancowka-pod-kasztanem-ilustracja-jpg-.jpg)





















Komentarze (0)
Dodaj komentarz