Ostatnie miejsca na szkolenie z zakresu BDO

Szanowny przedsiębiorco czy otrzymałeś bądź oczekujesz na nadanie numeru BDO? To dopiero początek zawiłej drogi przez odpady... Jakie są dalsze obowiązki i procedury?
Aby odpowiedzieć na te pytania oraz szereg innych, serdecznie zapraszamy na szkolenie z zakresu BDO.
OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!
Termin szkolenia:
I termin: 6 marzec br. (piątek) godzina 9:00
II termin: 16 marzec br. (poniedziałek) godzina 9:00
Miejsce: Gościniec Nad Strumykiem ul. Rymera 13, 47-460 Zabełków
Koszt szkolenia: 250,00 złotych netto
Temat szkolenia: Baza danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO)
Program szkolenia:
Wstęp
Zmiany w przepisach:
- nowe zasady składania wniosków
- zwolnienia z rejestracji w BDO
Elektroniczna Baza danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami:
- logowanie do systemu BDO
- nawigacja w systemie BDO
Elektroniczny moduł wniosków
Sporządzanie i obieg Karty Przekazania Odpadów (KPO)
Sporządzanie Karty Ewidencji Odpadów (opartej na KPO)
Elektroniczny moduł sprawozdawczości
Osoba prowadząca szkolenie:
Joanna Nawrocka – wykształcenie wyższe mgr inż. ochrony środowiska (Politechnika Śląska), konsultantka w dziedzinie ochrony środowiska z ponad 15-letnim doświadczeniem w bezpośredniej współpracy z przedsiębiorstwami w zakresie outsourcingu środowiskowego (kompleksowa obsługa firm w zakresie ochrony środowiska). Obecnie prowadzi własną firmę doradczą w zakresie ochrony środowiska.
Każdy uczestnik szkolenia otrzyma materiały do pobrania w wersji elektronicznej oraz imienne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.
Uczestnicy posiadający profil zaufany (należy znać dane do logowania w ePUAP) będą mieli możliwość złożyć elektroniczne wnioski o wpis/aktualizację konta BDO.
Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel.: 734 446 721, 32/419 60 29 wew. 120 lub mailowo: [email protected]


![Trwa wielka przebudowa w Lesie Obora [FOTO] Trwa wielka przebudowa w Lesie Obora [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766914443img-2729-2-.jpg)
![Gospodarka Raciborza pod presją. Rok trudnych decyzji i niepewnego jutra [podsumowanie 2025] Gospodarka Raciborza pod presją. Rok trudnych decyzji i niepewnego jutra [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767002134zrzut-ekranu-2025-12-29-o-10-55-12-.png)



![Wieczór kolęd i pastorałek w kościele św. Paschalisa na Płoni [FOTO i WIDEO] Wieczór kolęd i pastorałek w kościele św. Paschalisa na Płoni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766949720dsc-6652-.jpg)



![Pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wspólne śpiewanie z Panem Babcią [FOTO i WIDEO] Pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wspólne śpiewanie z Panem Babcią [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766877018dsc-6492-.jpg)






![Powalone drzewo w Tworkowie. Poranny alarm przy Jasnej [RAPORT 998] Powalone drzewo w Tworkowie. Poranny alarm przy Jasnej [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766956331607131514-1331878882300340-7050542098041999759-n-.jpg)
![Weekend z HLPN [WYNIKI] Weekend z HLPN [WYNIKI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766953062gre03414-.jpg)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany