Aktualności11 lutego 202008:31
Odwołaj się od decyzji portalu

0
Reklama
Region:
Portal społecznościowy zablokował twoje konto lub usunął wpisy na profilu, a twoja reklamacja nie poskutkowała? Jeśli nie zgadzasz się z decyzją portalu, zgłoś to przez internet – pomożemy ci złożyć odwołanie. Sprawdź, jak to zrobić - zachęca resort cyfryzacji.
To nic innego jak punkt kontaktowy dla użytkowników portalu Facebook. Resort prowadzi teraz dalsze rozmowy z innymi portalami (m.in. Twitter i YouTube – Google). Uważa, że należy wypracować nowe zasady funkcjonowania pośredników internetowych (globalnych, takich jak m.in. Facebook, Google, Amazon, ale także mniejszych, krajowych) i ich współpracy z organami władzy publicznej. Więcej [tutaj].




![Radni Silnego Raciborza przedstawią własne założenia reformy oświaty [OŚWIADCZENIE] Radni Silnego Raciborza przedstawią własne założenia reformy oświaty [OŚWIADCZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1722248856img-20240729-101356-.jpg)







![Nowa strzelnica w Ekonomiku otwarta dla młodzieży i organizacji proobronnych [FOTO i WIDEO] Nowa strzelnica w Ekonomiku otwarta dla młodzieży i organizacji proobronnych [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768476573img-3490-.jpg)






































Komentarze (0)
Dodaj komentarz