Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności17 kwietnia 201909:56

Złodzieje z łupem paradowali przez miasto

Złodzieje z łupem paradowali przez miasto - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Nieśli duże kartony - jeden ze słodyczami, drugi z mlekiem w proszku. Zaciekawili tym policjantów po służbie.

Do zdarzenia doszło 12 kwietnia około godziny 18:30 na terenie jednego z marketów w Raciborzu przy ulicy Ogrodowej. Będący po służbie kuźniańscy mundurowi wracali prywatnym samochodem do domu. Przejeżdżając ulicą Ogrodową w Raciborzu zauważyli dwóch znanych im młodych mężczyzn, którzy często dokonują kradzieży sklepowych. Panowie nieśli ze sobą dwa duże kartony jeden ze słodyczami, drugi z mlekiem w proszku. Stróże prawa postanowili sprawdzić czy niesiony przez nich towar jest legalnie zakupiony czy pochodzi z przestępstwa. Gdy podjęli interwencję mężczyźni rzucili się do ucieczki. Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali jednego z podejrzanych, którym okazał się być 23 -letni mieszkaniec powiatu raciborskiego Jak się okazało i tym razem policyjna intuicja nie zawiodła, gdyż mężczyźni chwilę wcześniej ukradli niesione artykuły w pobliskim markecie, powodując straty na kwotę kilkuset złotych. Dzięki szybkiej reakcji kuźniańskich stróża prawa, skradziony towar został odzyskany. Ponadto mundurowi ustalili także dane drugiego ze sprawców, który uciekł z miejsca. To 23-letni mieszkaniec Raciborza. Teraz obaj złodzieje za kradzież sklepową będą tłumaczyć się przed sądem.

#kpp, fot. arch. policji

Autor: KPP Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności1 stycznia 202600:23

Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO]

Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
14
Racibórz:

Raciborski Rynek po raz kolejny stał się miejscem symbolicznego pożegnania starego roku i powitania nowego. Choć miasto od lat nie organizuje oficjalnej imprezy sylwestrowej z koncertami i pokazami, w centrum Raciborza nie zabrakło mieszkańców, którzy postanowili spędzić ostatnie chwile 2025 roku właśnie tutaj.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.