Poważne obrażenia motocyklisty w wypadku w Syryni. Lądował helikopter LPR. FOTO i WIDEO

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Raciborskiej i Krzyżowej 4 sierpnia po godz. 8.00. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca renault megane zatrzymała się na STOPie a następnie ruszyła, wymuszając pierwszeństwo niespełna 30-letniemu motocykliście, mieszkańcowi gminy Lubomia, jadącego w kierunku rodzinnej miejscowości. Mężczyzna w ciężkim stanie został zabrany do szpitala w Sosnowcu przez śmiegłowie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia, w tym wpływ na jego przebieg, jaki mógł mieć motocyklista. Niewykluczone, że poruszał się z nadmierną prędkością.







![Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177425810955-926939-2-.jpg)


![Mistrzostwa Szkół Sportowych Racibórz 2026. Ponad 380 zawodników na pływalni H2Ostróg [FOTO] Mistrzostwa Szkół Sportowych Racibórz 2026. Ponad 380 zawodników na pływalni H2Ostróg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774172721bez-nazwy-139-.jpg)






![Dziedzictwo na talerzu i w słowie. Śląska Wielkanoc w Pietrowicach Wielkich na bis [FOTO] Dziedzictwo na talerzu i w słowie. Śląska Wielkanoc w Pietrowicach Wielkich na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774250829dsc05363-.jpg)






![Pasyjna zaduma na Zamku Piastowskim. Koncert chóru z Krzyżanowic [FOTO i WIDEO] Pasyjna zaduma na Zamku Piastowskim. Koncert chóru z Krzyżanowic [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774254308dsc-0029-.jpg)




























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.