W Tworkowie zapalił się kombajn

Do interwencji doszło wczoraj o 12:04 na ulicy Odrzańskiej w Tworkowie w gminie Krzyżanowice. Strażacy gasili kombajn, który zapalił się podczas prac rolnych.
Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z PSP w Raciborzu i cztery zastępy miejscowych OSP. Ogień z maszyny przedostał się na ściernisko. Zagrożenie udało się na szczęście szybko zneutralizować. Przypuszczalną przyczyną pożaru jest uszkodzenie przewodu paliwowego w komorze silnika. Straty materialne wyniosły 35 tys zł.












![Piknik rodzinny w Zawadzie Książęcej. Dzień Dziecka z teatrem, animacjami i atrakcjami dla najmłodszych [FOTO] Piknik rodzinny w Zawadzie Książęcej. Dzień Dziecka z teatrem, animacjami i atrakcjami dla najmłodszych [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780814118photo-20-z-62-.jpg)







![Dziewczęta po raz pierwszy na InPost Cup. Drugi dzień turnieju za nami [FOTO] Dziewczęta po raz pierwszy na InPost Cup. Drugi dzień turnieju za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780789027photo-96-z-306-.jpg)


![Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780822735photo-74-z-79-.jpg)

![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)
























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany