Tak kończy się brawurowa jazda! Nie dostosował prędkości i wylądował w płocie

Mieszkańcy domów przy ulicy Brzozowej i Zamkowej w Raciborzu od miesięcy sygnalizują władzom miasta niebezpieczeństwo wynikające z ułańskiej fantazji przejeżdżających tamtędy kierowców. Ich słowa po raz kolejny znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Wczoraj po godzinie 10:00 na Brzozowej doszło do kolizji. Kierujący fiatem palio 19-latek nie dostosował prędkości do warunków, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w płot jednej z posesji. Został ukarany mandatem.
fot. Czytelnik







![Radosne przedpołudnie na sportowo w Pietrowicach Wielkich [FOTO i WIDEO] Radosne przedpołudnie na sportowo w Pietrowicach Wielkich [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761394258dsc-9304-.jpg)


![Jarmark Rozmaitości w Sławikowie tym razem w starym browarze [FOTO i WIDEO] Jarmark Rozmaitości w Sławikowie tym razem w starym browarze [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761392649dsc-9457-.jpg)










![Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO] Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761515464gre00923-.jpg)
![Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO] Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761421991photo-26-of-215-.jpg)





























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany