Aktualności25 września 201709:38
Raciborscy policjanci i strażacy uratowali niedoszłego samobójcę!

0
Reklama
Racibórz:
Do zdarzenia doszło w niedzielę o godzinie 16:54. Wozy straży pożarnej, policji i pogotowia ratunkowego pognały na ulicę Mysłowicką w Raciborzu. W mieszkaniu leżał nieprzytomny mężczyzna. Policjanci i strażacy podjęli reanimację. Prawdopodobnie doszło do próby samobójczej.
Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG z PSP w Raciborzu. Jako pierwsi pomocy mężczyźnie udzielili policjanci. Strażacy w tym czasie zabezpieczali miejsce zdarzenia, później także podjęli się resuscytacji. Dzięki użyciu defibrylatora automatycznego udało się przywrócić akcję krążeniowo-oddechową. Poszkodowany trafił do szpitala.
fot. czytelnik #robert
![Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778152765zrzut-ekranu-2026-05-7-o-13-18-51-.png)









![Zielona strona mocy. Ruszyła 21. pietrowicka Eko-Wystawa [FOTO i WIDEO] Zielona strona mocy. Ruszyła 21. pietrowicka Eko-Wystawa [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778335303zrzut-ekranu-2026-05-9-o-16-01-17-.png)

![Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778173476dsc-2000-.jpg)





































Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.