Uwaga! Do piątku ograniczenia na parkingu przy ul. Kowalskiej.

W związku z organizacją koncertu z okazji 70-lecia Zespołu Pieśni i Tańca ŚLĄSK, Raciborskie Centrum Kultury informuje o wyłączeniu części parkingu przy ul. Kowalskiej (lewa i prawa strona od wjazdu - dwa pierwsze pasy) od czwartku 26.10 godz. 17:00 do piątku 27.10 godz. 22:00. W tym czasie organizatorzy proszą aby nie parkować we wskazanych miejscach!
Na piątkowy koncert do Raciborskiego Centrum Kultury przyjadą 4 autobusy i łącznie 160 artystów reprezentujących Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK oraz Słowacki Państwowy Zespół Tańca Tradycyjnego SĽUK.
Z tego powodu konieczne jest wyłączenie części parkingu miejskiego przy ul. Kowalskiej. RCK przeprasza za utrudnienia.
Koncert NA LUDOWĄ NUTĘ. POLSKO - SŁOWACKIE INSPIRACJE LUDOWE odbędzie się w piątek 27 października o godzinie 17.00











![Szkoła to nie statystyka. Głos społeczności Trzynastki wobec uchwały intencyjnej [WIDEO] Szkoła to nie statystyka. Głos społeczności Trzynastki wobec uchwały intencyjnej [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770058070img-20260202-160423-.jpg)

















![Ciocia od klocków, Pani Karmelarz, Królowa balonów i Art Camp - ferie na Zamku Piastowskim na bogato [PROGRAM] Ciocia od klocków, Pani Karmelarz, Królowa balonów i Art Camp - ferie na Zamku Piastowskim na bogato [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770138786zrzut-ekranu-2026-02-3-o-18-12-42-.png)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany