Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności18 października 202315:58

Niebieski Racibórz zaprasza mecz Ruch Chorzów vs. Śląsk Wrocław

Niebieski Racibórz zaprasza mecz Ruch Chorzów vs. Śląsk Wrocław - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic, a w szczególności najmłodszych fanów futbolu, na mecz Ruch Chorzów vs Śląsk Wrocław, który odbędzie się 28.10.2023 tj. sobota, o godzinie 20:00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 

Nasz Fan Club przygotował na to spotkanie darmowe bilety dla najmłodszych kibiców, których razem z opiekunami zapraszamy serdecznie na to spotkanie. Nasze zaproszenie kierujemy w szczególności dla szkół jak i klubów sportowych znajdujących się w naszym mieście jak i jego okolicach.

Miło nam poinformować, że będzie to pierwszy mecz od prawie roku, który rozegra się w Chorzowie i to w dodatku na legendarnym Stadionie Śląskim! Jeśli chcą Państwo przeżyć wyjątkowy wieczór, pełen sportowych jak i kibicowskich emocji, bądź tam z nami! 

Dodatkowo chcemy pochwalić się faktem, że na trybunach „Niebieskich” działa największy i najprężniej rozwijający się Sektor Rodziny w Polsce. To sprawia, że każdy, nawet najmłodszy bajtel, staje się częścią widowiska, wychodząc ze stadionu z uśmiechem od ucha do ucha. Możemy zapewnić, iż nikt po meczu nie pozostanie niezadowolony, a to niesamowite przeżycie pozostanie zapamiętane na bardzo długi czas.

Dodajmy do tego, że w drużynie Niebieskich, występuje zawodnik z niebieskim sercem, pochodzący z naszego miasta - Łukasz Moneta. 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na naszej stronie na Facebook’u - Niebieski Racibórz

Autor: mat.prasowy, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności6 grudnia 202319:20

Od św. Wacława do Mikołaszka. Krzanowice wierne tradycji [FOTO i WIDEO]

Od św. Wacława do Mikołaszka. Krzanowice wierne tradycji [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Kiedyś procesja z kościoła pw. św. Wacława do kościółka pw. św. Mikołaja ruszała wczesnym rankiem. Dziś przed południem, by więcej osób mogło wziąć udział w pielęgnowanej do dziś tradycji, a także uczestniczyć we Mszy św.

fot. M. Basista/Fotoperla.eu, wideo G. Gąsior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 08.12.2023
8 grudnia 202308:42

Nasz Racibórz 08.12.2023

Nasz Racibórz 01.12.2023
1 grudnia 202310:06

Nasz Racibórz 01.12.2023

Nasz Racibórz 24.11.2023
24 listopada 202308:11

Nasz Racibórz 24.11.2023

Nasz Racibórz 17.11.2023
17 listopada 202308:48

Nasz Racibórz 17.11.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.