Rusza remont drogi z Tworkowa do Borucina

Dzisiaj starosta Grzegorz Swoboda z ramienia powiatu podpisał umowę na przebudowę drogi powiatowej na odcinku od drogi krajowej 45 w Tworkowie do początku obszaru zabudowanego Borucina.
Zadanie jest realizowane przez powiat, ale było to możliwe dzięki wsparciu finansowemu gmin. Samorządy Krzyżanowic i Krzanowic dały środki na tzw. wkład własny. Stąd - podczas podpisywania umowy - obecność wójta Grzegorza Utrackiego oraz burmistrza Andrzeja Strzedulli. Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. ul. Adamczyka 12, 47-400 Racibórz za kwotę brutto: 8 832 922,86 zł. Zadanie jest dofinansowane w 50% z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (4 416 461,43 zł).





![Planowane wyłączenia prądu w powiecie raciborskim [TERMINARZ] Planowane wyłączenia prądu w powiecie raciborskim [TERMINARZ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1668335352tauron-dystrybucja-5-.jpg)





















![A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776717470photo-49-z-50-.jpg)





















Komentarze (0)
Dodaj komentarz