Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 marca 202212:36

Raciborskie Wodociągi bez wiceprezesa

Raciborskie Wodociągi bez wiceprezesa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Od dziś, jak się dowiadujemy, zarząd Wodociągów Raciborskich sp. z o.o. działa jednoosobowo. Z funkcji wiceprezesa odwołano Stanisława Janika. Na zdj. prezydent Dariusz Polowy, pełniący rolę zgromadzenia wspólników, oraz prezes Michał Ziółkowski.

To informacja nieoficjalna. Nie potwierdził ani jej nie zaprzeczył w rozmowie z nami prezes Michał Ziółkowski. Nie udało nam się jak dotąd skontaktować z odwołanym wiceprezesem, wieloletnim pracownikiem spółki, odpowiedzialnym za sprawy techniczne. W kuluarach słychać jednak, że współpraca obu panów nie układała się od dobrych kilku miesięcy. W spółce jest trudna sytuacja płacowa. Pracownicy chcą podwyżek, ale rozmowy, m.in. z udziałem prezydenta Dariusza Polowego, nie przyniosły jak dotąd efektu. Być może - jak usłyszała kadra - dojdzie do nich po I kwartale. Rosnące koszty w otoczeniu rynkowym najprawdopodobniej wymuszą na Wodociągach Raciborskich złożenie wniosku o zgodę na podwyżkę cen wody i ścieków.

Czytaj także:

Nowy zarząd Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Raciborzu

Zapadł wyrok w sprawie Wodociągów Raciborskich. Były prezes uznany winnym

 

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności29 października 202513:39

Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W środę, 29 października, w godzinach porannych na terenie zaplecza Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu przeprowadzono rozbudowane manewry służb ratunkowych. Scenariusz zakładał poważny wypadek z udziałem karetki pogotowia, która po utracie panowania nad pojazdem uderzyła w budynek szpitalny, powodując pożar i liczne obrażenia wśród osób znajdujących się w pobliżu. Symulacja obejmowała również ofiary śmiertelne oraz osoby ciężko ranne.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Nasz Racibórz 10.10.2025
10 października 202508:24

Nasz Racibórz 10.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.