Pomoc dla Ukrainy – pierwszy transport z gm. Krzyżanowice ruszył w drogę

Do 5 marca (sobota) trwa zbiórka artykułów pierwszej potrzeby dla poszkodowanych obywateli Ukrainy w związku z trwającym tam konfliktem zbrojnym. Pierwszy transport z pomocą rzeczową z gminy Krzyżanowice wyruszył w drogę.
- Gmina Krzyżanowice, na swoim terenie, koordynuje zbiórkę artykułów pierwszej potrzeby dla poszkodowanych obywateli Ukrainy. Dzisiaj, tj. 3 marca br. w drogę wyruszyła pierwsza partia pomocy rzeczowej. W paczkach znalazły się m.in. artykuły i środki higieniczne, śpiwory, koce czy poduszki. Zbiórka trwa dalej, a kolejne paczki są na bieżąco przygotowywane. Dziękujemy za zaangażowanie i wielkie serce. Jednocześnie prosimy i apelujemy o nieprzynoszenie przeterminowanych (nawet kilka lat) produktów spożywczych, kosmetycznych i higienicznych dla dzieci i niemowląt. Tego nie możemy wysłać - informuje Urząd Gminy w Krzyżanowicach.
POMOC DLA UKRAINY - pomoc finansowa
Gmina Krzyżanowice utworzyła specjalne konto, na które można dokonywać wpłat pieniężnych na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Środki zostaną w całości przeznaczone na niezbędne potrzeby oraz pomoc dla tych osób. Osobom, które chcą wesprzeć ten formę pomocy już teraz serdecznie dziękujemy za ofiarność, okazane serce i pomoc.
Podajemy niezbędne dane do wpłaty:
- rachunek dla wpłat w złotówkach Bank Spółdzielczy w Krzyżanowicach, numer rachunku dla wpłat z Polski: 42 8474 0007 2000 0000 0013 0388
- rachunek dla wpłat z zagranicy nr rachunku PL42 8474 0007 2000 0000 0013 0388, Kod BIC (SWIFT): POLUPLPR. WAŻNE tytuł przelewu: „Darowizna dla uchodźców z Ukrainy”, tylko z takim tytułem wpłaty mogą być przyjmowane środki - odbiorca przelewu: Gmina Krzyżanowice, ul. Główna 5, 47-450 Krzyżanowice
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany