Aktualności20 stycznia 202210:54
Miasto ma teren pod przedszkole w Markowicach

0
Reklama
Racibórz:
O zakupie terenu w Markowicach, na którym planowane jest posadowienie przedszkola, poinformował wczoraj radnych komisji oświaty naczelnik Wydziału Edukacji Krzysztof Żychski.
– Dzielnica jest rozwojowa, obecne przedszkole działające w ZSP nie daje rady. Już w najbliższym czasie prezydent zwróci się do państwa o 100 tys. złotych na przygotowanie dokumentacji projektowej. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej prośby – powiedział K. Żychski.
O rozbudowę bazy dla najmłodszych apelują mieszkańcy, m.in. strażacy ochotnicy. Wspomniała też o tym radna Justyna Poznakowska w rozmowie z wiceministrem Michałem Wosiem podczas niedawnego przekazania sprzętu dla miejscowej OSP.
Ratusz szacuje, że inwestycja potrwa około dwa lata.







![Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990054bez-nazwy-228-.jpg)








![Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990929dsc-3251-.jpg)






![Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782071791photo-55-z-99-.jpg)




![Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17820694491781991611photo-112-z-178-.jpg)





















Komentarze (0)
Dodaj komentarz