Aktualności5 września 202108:51
Raciborzanie na szlakach Beskidu Śląskiego

0
Reklama
Racibórz:
W sobotę, 4 września, odbyła się kolejna wyprawa górska z PTTK Racibórz "Szlakami Beskidu Śląskiego " - fragment Głównego Szlaku Beskidzkiego od przełęczy Kubalonka do Węgierskiej Górki.
- Tradycyjnie wyjazd z Raciborza na przełęcz o godzinie 06.00. Po godz. 8.00 wejście na szlak i przejście do schroniska Przysłop. Przerwa na posiłek, wejście na Baranią Górę i zejście do Węgierskiej Górki. W wyprawie brało udział 45 osób, najmłodszy rocznik 2011, a najstarszy rocznik 1955. Dziękuję wszystkim za udział w wyprawie i zapraszam na kolejną w dniu 02.10.2021 r. Pozdrawiam serdecznie Andrzej Kuśnierz PTTK Racibórz - czytamy w relacji przesłanej na nasz portal.




























![Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775033214dsc-6165-duz-y-.jpeg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany