Alarmy poprzedziły pierwszy dzwonek w szkołach

E-maile o podłożonych ładunkach wybuchowych powitały dziś rankiem administracje kilku szkół w powiecie raciborskim.
Informacje o podłożonych bombach odebrano m.in. w szkole w Zabełkowie i Nędzy, przedszkolu w Tworkowie, przedszkolu nr 26 przy ul. Żółkiewskiego, szkołach nr 1, 15 i ZSP 3 (dawna SP 2 Płonia), a także ośrodku dla niesłyszących i słabosłyszących w Raciborzu. Na miejsce kierowani są funkcjonariusze policji oraz strażacy, zabezpieczający teren.
Podobne sytuacje zdarzają się co roku, ostatnio w maju, tuż przed rozpoczęciem egzaminu maturalnego z języka polskiego.


![Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774878680img-20260330-140336-.jpg)

























![Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774896039wfosigwkatowice-0137-.jpg)
















![Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775033214dsc-6165-duz-y-.jpeg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany