Dwa raciborskie przedszkola mają nowe dyrektorki

W obydwu przypadkach doszło do powierzenia stanowisk osobom z odpowiednimi kwalifikacjami. Nikt nie stanął bowiem do ogłoszonych przez Urząd Miasta konkursów.
Ricie Wieczorek powierzono do końca wakacji 2026 stanowisko dyrektora Przedszkola nr 14 przy ul. Słonecznej, a Barbarze Tysie na ten sam okres w Przedszkolu nr 26 przy ul. Żółkiewskiego. - Do konkursów nie zgłosił się żaden kandydat. Z uwagi na powyższe organ prowadzący powierza stanowisko dyrektora przedszkola osobie spełniającej wymagania formalne, w porozumieniu z Kuratorem Oświaty oraz po zaciągnięciu opinii Rady Pedagogicznej placówki - napisał w uzasadnieniu swoich zarządzeń prezydent Dariusz Polowy.



![Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761741813manewry-.jpg)





![W Pawłowie oddano do użytku zbiorniki retencyjne. Mają zapobiec podtopieniom wsi [FOTO i WIDEO] W Pawłowie oddano do użytku zbiorniki retencyjne. Mają zapobiec podtopieniom wsi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761757029dsc-9652-.jpg)













![Scalanie gruntów - inwestycja w rozwój wsi i rolnictwa Powiatu Raciborskiego [FOTO i WIDEO] Scalanie gruntów - inwestycja w rozwój wsi i rolnictwa Powiatu Raciborskiego [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761754925dsc-7601-.jpg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany