Brzozowa. Dobry kierunek dla dewelopera

Urząd Miasta Racibórz zaprasza do pierwszego pisemnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż działki inwestycyjnej przy ul. Brzozowej o powierzchni 1,8998 ha. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona, w otoczeniu osiedli mieszkaniowych i dobrze skomunikowana z drogą wojewódzką 919.
Dane podstawowe
Działka gruntu położona w Raciborzu przy ul. Brzozowej, oznaczona ewidencyjnie nr 950/65 k.m. 4 obręb Ostróg o powierzchni 1,8998 ha, zapisana w księdze wieczystej nr GL1R/00030346/3 Sądu Rejonowego w Raciborzu, na własność Gminy Miasta Racibórz.
Nieruchomość położona jest w Raciborzu, w obrębie Ostróg, przy ul. Brzozowej. Bezpośrednie otoczenie stanowi zabudowa jednorodzinna, tereny zielone (Park Zamkowy) i sportowo-rekreacyjne (Ośrodek Sportu i Rekreacji). Działka stanowi niezagospodarowany teren zielony, porośnięty zróżnicowaną roślinnością, w tym drzewami. Od strony północnej i zachodniej teren przylega bezpośrednio do obwałowań Kanału Ulga. Nieruchomość jest dogodnie skomunikowana z drogą wojewódzką 919, na wysokości ul. Armii Krajowej w Raciborzu.
Uzbrojenie w sieci infrastruktury technicznej znajduje się w ulicy Brzozowej. 
Połączenie komunikacyjne: 
z autostradą A4: 
- na północnym wschodzie poprzez drogę DW 919 (dystans 36 km - węzeł Sośnicowice); 
z autostradą D1 w Republice Czeskiej (przejście graniczne Chałupki/Bohumin): 
- od północnego zachodu drogą DK 45 (dystans 25 km) 
z autostradą A1 drogą DW 935 - dystans 37 km 
Odległość od lotniska: Katowice – Pyrzowice (90 km), Ostrava – Mosnov (69 km) 
Odległość od kolei: 2,3 km, ok. 7 min. 
 
Cena wywoławcza netto nieruchomości: 1 900 000,00 zł 
 
Więcej informacji na raciborz.pl w zakładce „Invest in Racibórz”
Kontakt 
URZĄD MIASTA RACIBÓRZ 
ul. Króla Stefana Batorego 6 
47-400 Racibórz 
 
Referat Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora w Wydziale Rozwoju 
pokój 325, tel. 32 755 07 20/21 
e-mail: [email protected], [email protected] 
 
Wydział Gospodarki Nieruchomościami 
pokój 216, tel. 32 755 07 41 
[email protected]








![Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761741813manewry-.jpg)





![W Pawłowie oddano do użytku zbiorniki retencyjne. Mają zapobiec podtopieniom wsi [FOTO i WIDEO] W Pawłowie oddano do użytku zbiorniki retencyjne. Mają zapobiec podtopieniom wsi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761757029dsc-9652-.jpg)













![Scalanie gruntów - inwestycja w rozwój wsi i rolnictwa Powiatu Raciborskiego [FOTO i WIDEO] Scalanie gruntów - inwestycja w rozwój wsi i rolnictwa Powiatu Raciborskiego [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761754925dsc-7601-.jpg)



























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.