Aktualności23 sierpnia 202111:45
Kayah, Piękni i Młodzi, Arka Noego na Dni Kietrza

0
Reklama
Racibórz:
Nasi sąsiedzi z Opolszczyzny będą świętować 4 i 5 września. Za organizacją Dni Kietrza stoi m.in. Michał Fita, były wiceprezydent Raciborza, dziś szef Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu. Sprawdźcie szczegóły na programie.
![aaa.[149]](https://www.naszraciborz.pl/files_tiny/2021/plakaty_2021/aaa.[149].jpg)


![Przeżyli razem pół wieku. W Raciborzu odebrali medale od Prezydenta RP [FOTO i WIDEO] Przeżyli razem pół wieku. W Raciborzu odebrali medale od Prezydenta RP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782992577gre07481-.jpg)

























![Nocny kurs klajbanką: czarna uczta i śląskie nuty w rytmie jazzu i soulu [ZAPROSZENIE DO RUD] Nocny kurs klajbanką: czarna uczta i śląskie nuty w rytmie jazzu i soulu [ZAPROSZENIE DO RUD] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783117537rudy-.jpg)


















Komentarze (0)
Dodaj komentarz