Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 lipca 202112:16

Złote Gody w Raciborzu. Małżonkowie dziękowali sobie za 50 lat pożycia

Złote Gody w Raciborzu. Małżonkowie dziękowali sobie za 50 lat pożycia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Po raz drugi w tym tygodniu raciborski Urząd Stanu Cywilnego gościł dziś dostojnych jubilatów - małżeńskie pary z Raciborza, które świętują 50-lecie pożycia. Zobaczcie na wideo, jak wspominają swoją młodość i jak przebiegła dzisiejsza uroczystość.

Z jubilatami spotkali się prezydent Dariusz Polowy oraz kierowniczka USC Katarzyna Kalus. Małżonkowie podzielili się z mediami wspomnieniami z czasów młodości, życia zawodowego oraz receptami na długie pożycie, przyjęli gratulacje a potem medale nadane im przez Prezydenta RP. Była też wspólna fotografia, a potem towarzyskie spotkanie przy kawie i ciastku, czyli kolejna okazja do wspomnień, tym razem z prezydentem.

Dostojni jubilaci:

Maria i Jerzy Miensopust
Bronisława i Kazimierz Krawczyk
Małgorzata i Jan Salamon
Feliksa i Jerzy Baranowicz
Urszula i Mieczysław Sikorscy
Halina i Jan Gawęda
Gertruda i Eryk Rzotki
Daniela i Andrzej Izbiccy

Jubilaci o sobie

Uroczystość w USC

Autor: (w), [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202518:31

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
7
Racibórz:

Poseł i raciborzanin Michał Woś (PiS) zwraca uwagę na projekt średniookresowej strategii rozwoju kraju – „Strategię Rozwoju Polski do 2035 r.” – przekazany niedawno do konsultacji publicznych. Jego zdaniem zapisy dotyczące Raciborza są zbyt lakoniczne, a miasto potrzebuje silniejszego wsparcia w zakresie funkcji gospodarczych i rozwojowych.

red.
Reklama
Sport17 września 202520:48

Unia Racibórz nie obroni trofeum. Rezerwy z Turzy Śląskiej okazały się lepsze [FOTO]

Unia Racibórz nie obroni trofeum. Rezerwy z Turzy Śląskiej okazały się lepsze [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Na stadionie przy ul. Srebrnej 12 w Raciborzu rozegrano dziś, 17 września mecz 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz. Spotkanie miało niecodzienny charakter, ponieważ naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny noszące tę samą nazwę – Unia Racibórz oraz rezerwy Unii Turza Śląska.

red., fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.09.2025
11 września 202521:00

Nasz Racibórz 12.09.2025

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.