Zmarła Justyna Andrzejewska, dyrektorka przedszkola przy Bema

Smutne wieści z raciborskiej oświaty. Po wielu latach walki z chorobą zmarła Justyna Andrzejewska, dyrektorka Przedszkola nr 12 przy ul. Bema.
Urodziła się 14 października 1963 r. w Poniecu. Ostatnie lata kariery zawodowej związała z Przedszkolem nr 12 przy Bema. Od 2018 r. była dyrektorką tej placówki. - Pogrążonej w żalu rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia - napisano na stronie magistratu.









![Nowa odsłona Jarmarku Świątecznego w Raciborzu - choinka rozbłysła wśród platanów [FOTO i WIDEO] Nowa odsłona Jarmarku Świątecznego w Raciborzu - choinka rozbłysła wśród platanów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764981700zrzut-ekranu-2025-12-6-o-01-41-18-.png)










![Kiermasz świąteczny w SP 15. Rękodzieło, gastronomia i występy uczniów [FOTO i WIDEO] Kiermasz świąteczny w SP 15. Rękodzieło, gastronomia i występy uczniów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764981934dsc-2259-.jpg)

























![Siatkarski dreszczowiec w Raciborzu. Pierwsza faza sezonu zakończona awansem do najlepszej ósemki [FOTO i WIDEO] Siatkarski dreszczowiec w Raciborzu. Pierwsza faza sezonu zakończona awansem do najlepszej ósemki [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764985544gre02464-.jpg)




Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.