Gwiazdą miał być Zenek. Festyn odwołany!

Po długich negocjacjach udało się zapewnić występ Zenona Martyniuka podczas tegorocznego festynu majowego w Nędzy. Niestety, koronawirus pokrzyżował te plany.
To miała być niespodzianka. Braxton już kilka miesięcy temu, po długich staraniach, "zaklepał" koncert Zenona Martyniuka w Nędzy. Nie było łatwo. Gwiazda nocy sylwestrowej TVP 1, bohater filmu Zenek, miał zawsze wypełniony po brzegi kalendarz.
Kiedy wszystko było już dograne, przyszła epidemia. - Uwaga!!! W związku z panującą sytuacją i ogłoszonym stanem epidemicznym, niestety tegoroczny Festyn Majowy zostaje odwołany, szkoda bo zapowiadało się bardzo interesująco, ale w tej chwili inne sprawy są ważniejsze. Niestety, nie dojdzie też do skutku impreza planowana na czerwiec, czyli Zjazd Nędzanów-Buchenauer Treffen 2020, którą mamy nadzieję uda się zorganizować w przyszłym roku.Musimy żyć nadzieją, że to wszystko się niedługo skończy i wrócimy do normalności. Trzymajcie się zdrowo - podał dziś w komunikacie organizator festynu, klub LKS 1908 Nędza.
Gmina Pietrowice Wielkie odwołała też majowe Eko-Targi z festynem rodzinnym. Decyzji co do Dni Raciborza nie podjęto jeszcze w magistracie przy Batorego. To impreza - co do Jarmarku św. Marcelego - współfinansowana w ramach polsko-czeskiego projektu z środków unijnych. Aktualny jest sierpniowy Memoriał z Grubsonem i Papa D.
![Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie z degustacją [ZAPROSZENIE] Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie z degustacją [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774473728gemini-generated-image-97wlcl97wlcl97wl-.png)






![25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] 25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774436076krew-.jpg)




















![Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774456568ans-354-kopia-.jpg)





















Komentarze (0)
Dodaj komentarz