Aktualności24 stycznia 202019:38
Sala w Markowicach do termomodernizacji

0
Reklama
Racibórz:
Ciągnący się latami temat zostanie w tym roku sfinalizowany. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na wyłonienie wykonawcy. Poprawią się warunki prowadzenia zajęć.
Termomodernizacja sali gimnastycznej ZSP nr 1 przy ul. Jordana 6 w Raciborzu Markowicach dojdzie do skutku. Jako termin wykonania zadania podano koniec sierpnia tego roku. Inwestycja obejmie wykonanie termomodernizacji stropodachu i ścian oraz wykonanie stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej. O sprawie pisaliśmy niedawno [tutaj].
![Audi dachowało na Warszawskiej w Raciborzu [FOTO] Audi dachowało na Warszawskiej w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770805928img-20260211-wa0016-.jpg)
![Kolizja na Kościuszki. Toyota prawie wjechała do sklepu [FOTO] Kolizja na Kościuszki. Toyota prawie wjechała do sklepu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770808091img-20260211-wa0033-.jpg)










![Sprawa oświaty w Raciborzu. Silny Racibórz prostuje urzędowe fake newsy [WIDEO] Sprawa oświaty w Raciborzu. Silny Racibórz prostuje urzędowe fake newsy [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770897209img-20260212-112748-.jpg)






































Komentarze (0)
Dodaj komentarz