Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności8 października 201921:23

Marszałek Senatu odwiedził Racibórz [FOTO i WIDEO]

Marszałek Senatu odwiedził Racibórz [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski odwiedził dziś nasz region. Popołudniem gościł w Rybniku, później w Wodzisławiu Śląskim, a o 19.00 spotkał się z członkami PiS, sympatykami prawicy i samorządowcami na zamku w Raciborzu. Spotkanie rozpoczęto minutą ciszy w związku z tragedią w Kuźni Raciborskiej, gdzie dziś przed 14.00 zginęło dwóch saperów z Gliwic.

Marszałek nie krył, że jego wizyta to element kampanii Zjednoczonej Prawicy. Mówił o sukcesach ostatnich czterech lat i planach na kolejną kadencję. W spotkaniu uczestniczyli m.in. wiceminister Adam Gawęda, starosta Grzegorz Swoboda i prezydent Dariusz Polowy. Raciborzowi gratulował zadbanego zamku, a także największej inwestycji hydrologicznej, czyli budowy zbiornika Racibórz. Skrytykował opozycję. - Nasza formacja polityczna pokazała, że można dobrze zarządzać Polską - przekonywał, wspominając o bezpieczeństwie państwa. Obszerne fragmenty wystąpienia marszałka na naszym kanale YouTube.

Autor: K. Kubik, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport17 listopada 202510:31

Turniejowe zmagania w hali przy Łąkowej. Unia Turza Śląska najlepsza [FOTO]

Turniejowe zmagania w hali przy Łąkowej. Unia Turza Śląska najlepsza  [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W niedzielę, 16 listopada, w hali OSiR przy ulicy Łąkowej w Raciborzu rozegrano drugi z serii turniejów Winter Futsal Cup rocznika, organizowanych przez MKS Unię Racibórz. Do sportowej rywalizacji przystąpiło sześć zespołów z rocznika 2016, które stworzyły widowisko pełne emocji, stojące na dobrym poziomie sportowym.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 14.11.2025
13 listopada 202519:27

Nasz Racibórz 14.11.2025

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.