Aktualności22 czerwca 201715:17
Zderzenie opla i volkswagena przy kościele Matki Bożej

0
Reklama
Racibórz:
AKTUALIZACJA. Przed godziną 15.00 niedaleko kościoła Matki Bożej doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział brały dwa samochody osobowe - opel i volkswagen. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia.
Komunikat KPP
Sprawczynią zdarzenia była 54-letnia kierująca oplem. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu volkswagenowi, którym kierowała 58-latka, w wyniku czego doszło do kolizji. Sprawczynię ukarano mandatem.











![Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785229235os-wiadczenia-2-.jpg)









![Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785183617photo-24-z-70-.jpg)


![Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785311736img-2203-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany