Młodzieżowe Biuro Pracy nie tylko dla młodych

W Młodzieżowym Biurze Pracy przy ul. Klasztornej (które tymczasowo z powodu remontu znajduje się w recepcji Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego "Sokół") znajdują się oferty zarówno do pracy w Polsce jak i za granicą. - Mamy oferty do Holandii, głównie na szklarnię albo magazyny - mówi Barbara German.
Do pracy poprzez Biuro na miejscu pracodawcy poszukują ludzi do roznoszenia ulotek, wykładania towaru, szukają hostess, jest też jedna oferta na inspektora nadzoru budowlanego. - Trudno nam znaleźć osobę z odpowiednim wykształceniem, stanowisko wciąż czeka - mówi German.
Wcześniej czekały oferty na pomocnika mechanika i do inwentaryzacji, jednak te są już nieaktualne. Stawki oferowane przez pracodawców w Polsce wahają się w zależności od stanowiska od 6 do 12 zł netto. Za granicą obowiązują stawki wiekowe - od 5 do ponad 9 euro.
Aby zorientować się w aktualnych ofertach pracy, najlepiej przejść się osobiście do "Sokoła", ponieważ telefon w biurze z powodu remontu obecnie nie odpowiada. A dodajmy, że Młodzieżowe Biuro Pracy wkrótce zmieni nazwę na Punkt Pośrednictwa Pracy. - Słowo "młodzieżowe" w nazwie jest mylące, ponieważ mamy oferty pracy dla ludzi w każdym wieku - wyjaśnia Barbara German.
![Tragiczny wypadek na drodze pomiędzy Kuźnią Raciborską a Rudą Kozielską [FOTO] Tragiczny wypadek na drodze pomiędzy Kuźnią Raciborską a Rudą Kozielską [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775226830659502147-122128067037079676-5223686915882823458-n-2-.jpg)






![Wielki Czwartek w kościele NSPJ – początek Triduum Paschalnego [FOTO] Wielki Czwartek w kościele NSPJ – początek Triduum Paschalnego [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775160715dsc-6260-.jpg)











![Liturgia Wielkiego Piątku w sercu Raciborza [FOTO i WIDEO] Liturgia Wielkiego Piątku w sercu Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775244910img-8159-.jpg)



![Wielki Piątek – dzień ciszy, refleksji i zadumy [FOTO] Wielki Piątek – dzień ciszy, refleksji i zadumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775192300p4021275-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany