Aktualności28 lipca 201409:57
W Brzeźnicy znaleziono pocisk z czasów II wojny światowej

0
Reklama
Rudnik:
26 lipca raciborscy policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu pocisku na terenie jednej z posesji w Brzeźnicy przy ulicy Kozielskiej. Funkcjonariusze od razu udali się na miejsce.
Do czasu przyjazdu saperów miejsce zabezpieczali policjanci z Raciborza. 27 lipca saperzy z terenu posesji odebrali pocisk z czasów II wojny światowej. Niewybuch został znaleziony przez właściciela domu.
![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)





![Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768906466klub-radnych-silny-racibo-rz-3-.jpg)




















![Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770276174dsc-8710-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany