Aktualności18 czerwca 201408:38
Ukradł alkohol za 500 zł! Został zatrzymany

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijKomentuj (0)Raciborscy funkcjonariusze zatrzymali wczoraj na ulicy Opawskiej 26-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży alkoholu. - Straty oszacowano na kwotę 500 zł. Obecnie mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie - poinformował podkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy KPP w Raciborzu.


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany