Aktualności17 czerwca 201422:30
Kolejny dramat w Rybniku. Ciężarna kilka godzin czekała na pomoc

0
Reklama
Region:
Trzy godziny ciężarna kobieta z jednej z podrybnickich miejscowości czekała na badania zagrożonej ciąży. Z pilnym skierowaniem od ginekologa, do szpitala przyjechała autobusem, bo zbyt długo czekałaby na pogotowie. Mimo że na skierowaniu lekarz prowadzący zaznaczył konieczność szybkiej konsultacji, w szpitalu – jak twierdzi rodzina kobiety – nikt nie spieszył się z udzieleniem pomocy.
– Powiedzieli, że mamy czekać. Czekaliśmy ponad trzy godziny, dopiero potem ją przyjęli na badania – opowiada siostra pacjentki. Podkreśla, że lekarze widzieli skierowanie z adnotacją "pilne". Więcej TUTAJ


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany