Aktualności10 czerwca 201418:43
Na Kościuszki ford zderzył się z traktorem

0
Reklama
Racibórz:
Spore utrudnienia w ruchu spowodowała kolizja, do której doszło dziś około godziny 14.00 na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Eichendorffa. - 21-letni mieszkaniec Rybnika jadący fordem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego zderzył się z ciągnikiem rolniczym - wyjaśnia podkom. Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu. Obaj kierowcy byli trzeźwi. 21-latek za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem.









![Komentarz do artykułu Pustoszejący dworzec, odpływ pasażerów i nowe obietnice. Co czeka kolej w Raciborzu? [LIST DO REDAKCJI] Komentarz do artykułu Pustoszejący dworzec, odpływ pasażerów i nowe obietnice. Co czeka kolej w Raciborzu? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785999993po-otwarciu-dw-rac-.jpg)
















![Msza święta polowa i koncert w Arboretum Bramy Morawskiej [ZAPOWIEDŹ] Msza święta polowa i koncert w Arboretum Bramy Morawskiej [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1755272525dsc-3809-.jpg)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany