Aktualności12 marca 201418:04
Na wysokim gazie - prawie 3 promile

0
Reklama
Powiat:
Minionej doby raciborscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które prowadziły swoje pojazdy "na podwójnym gazie". U jednej z nich badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie.
Wczorajszego rekordzistę funkcjonariusze drogówki zatrzymali około 15.30 w Kornowacu przy ulicy Stawowej. Kierujący samochodem osobowym marki Nissan Almera, 54-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego, wsiadł za kierownicę swojego pojazdu, mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Drugi zatrzymany to mieszkaniec Raciborza, którego policjanci zatrzymali przy ulicy Głowackiego. Badanie stanu trzeźwości u rowerzysty, wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.
kpp





















![Nowy plac zabaw w Pawłowie oficjalnie oddany do użytku. Proboszcz pokropił i zjechał na zjeżdżalni [FOTO i WIDEO] Nowy plac zabaw w Pawłowie oficjalnie oddany do użytku. Proboszcz pokropił i zjechał na zjeżdżalni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782377806zrzut-ekranu-2026-06-25-o-10-56-25-.png)






















![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany