Aktualności9 marca 201417:17
Wspólna platforma pośredniaka i OPS-ów

0
Reklama
Powiat: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu poinformował o wdrożeniu platformy komunikacyjnej do wymiany danych w postaci elektronicznej pomiędzy tutejszym urzędem pracy a Ośrodkami Pomocy Społecznej powiatu raciborskiego.
Platforma komunikacyjna ma na celu bezpieczną wymianę danych w postaci elektronicznej z jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej. Komunikacja ma charakter dwustronny i polega na pobieraniu przez jednostki zewnętrzne danych dotyczących beneficjentów Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu. Wdrożenie platformy komunikacyjnej ma na celu ograniczyć nadmierną ilość dokumentów, która to w sposób bezpośredni obciąża beneficjentów, którzy zobowiązani są do dostarczania szeregu papierowych zaświadczeń potwierdzających status lub zakres usług i instrumentów udzielonych przez urząd pracy. Do platformy komunikacyjnej przystąpiły wszystkie Ośrodki Pomocy Społecznej powiatu raciborskiego.
pup




















![Nowy plac zabaw w Pawłowie oficjalnie oddany do użytku. Proboszcz pokropił i zjechał na zjeżdżalni [FOTO i WIDEO] Nowy plac zabaw w Pawłowie oficjalnie oddany do użytku. Proboszcz pokropił i zjechał na zjeżdżalni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782377806zrzut-ekranu-2026-06-25-o-10-56-25-.png)






















![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)

![Nowe boisko wielofunkcyjne w Kornicach oficjalnie oddane do użytku [FOTO i WIDEO] Nowe boisko wielofunkcyjne w Kornicach oficjalnie oddane do użytku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782377425dsc-4846-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany