Przygoda z klockami LEGO w bibliotecznym Klubie Ojca

Wspólne budowanie, kreatywna zabawa i czas spędzony razem – raciborska biblioteka zorganizowała kolejne, sobotnie spotkanie Klubu Ojca. Tym razem ojcowie wraz z dziećmi wzięli udział w bezpłatnych warsztatach „Buduj z klockami LEGO”.
W działającym w raciborskiej bibliotece Klubie Ojca każdy znajdzie coś dla siebie! Przekonali się o tym uczestnicy sobotniego spotkania – tatusiom bardzo spodobała się prezentacja „Od niewielkiego warsztatu stolarskiego do światowego imperium zabawkarskiego” na temat najsłynniejszych klocków świata a dzieciom twórcza zabawa, kiedy mogły puścić wodze fantazji. Spotkanie uzupełnił pokaz kampanii reklamowej z Tomem Hollandem „Never Stop Playing”, podkreślającej ideę, że niezależnie od wieku nie trzeba rezygnować z zabawy i kreatywności. Największą wartością sobotniego spotkania była jednak współpraca między ojcami a dziećmi. Wspólne planowanie, dzielenie się pomysłami i rozwiązywanie problemów pokazały, jak ważna jest organizacja tego typu spotkań. Nie zabrakło uśmiechów na twarzach i dumy z ukończonych konstrukcji.
A co przed nami? 18 kwietnia gościem kolejnego spotkania Klubu Ojca będzie pszczelarz Sebastian Meller, który opowie o mało znanych aspektach życia pszczół miodnych. Dla dzieci przewidziano niespodziankę!
Zapisy: [email protected], tel. 500 334 249 lub 32 415 37 24 wew. 26




































![Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990054bez-nazwy-228-.jpg)


![XV Gala Zespołu Tanecznego SKAZA rozpoczęta. Pierwsza odsłona za nami [FOTO i WIDEO] XV Gala Zespołu Tanecznego SKAZA rozpoczęta. Pierwsza odsłona za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781935704dsc-4054-.jpg)



![Średniowiecze ożyło w Raciborzu! Wielka bitwa wojów i klimat dawnych wieków w Arboretum [FOTO i WIDEO] Średniowiecze ożyło w Raciborzu! Wielka bitwa wojów i klimat dawnych wieków w Arboretum [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781953743dsc-4569-2-.jpg)




![Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990929dsc-3251-.jpg)
![Młody Widzew bezkonkurencyjny w Raciborzu. Zwyciężył w międzynarodowym V4Cup [FOTO] Młody Widzew bezkonkurencyjny w Raciborzu. Zwyciężył w międzynarodowym V4Cup [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781976441dsc-2797-.jpg)
















![Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782071791photo-55-z-99-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany