Full Moon Festival rozświetlił Zamek Piastowski – relacja dzień drugi [FOTO i WIDEO]
![Full Moon Festival rozświetlił Zamek Piastowski – relacja dzień drugi [FOTO i WIDEO] Full Moon Festival rozświetlił Zamek Piastowski – relacja dzień drugi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1753594430bez-nazwy-48-.jpg)
Dziedziniec raciborskiego Zamku Piastowskiego po raz kolejny stał się tłem dla jednego z najbardziej nastrojowych wydarzeń tego lata. Full Moon Festival połączył siłę muzyki elektronicznej z widowiskową oprawą świetlną, przyciągając w piątkowy wieczór tłumy mieszkańców i gości. Bezpłatna pierwsza odsłona wydarzenia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – wypełniony po brzegi dziedziniec pulsował dźwiękiem i światłem do późnych godzin nocnych. Sobotni koncert, choć biletowany, przyciągnął znacznie mniejszą, lecz równie entuzjastyczną publiczność.
W ciągu dwóch dni uczestnicy mogli zanurzyć się w ponad 20 godzinach muzyki na żywo – od etno i chilloutu, przez vocal house i melodic techno, aż po progresywne i mroczne brzmienia dark disco. Na scenie pojawili się m.in. Kollektiv Turmstrasse, Nandu, Damon Jee, Tim Andresen oraz polscy artyści: Novika & Mr. Lex, Sincz B2B Arude i Addy-Z. Nie zabrakło także wykonawców z Czech, Ukrainy oraz młodych talentów wyłonionych w konkursie.
Oprócz muzyki organizatorzy przygotowali klimatyczną strefę gastro z food truckami, lokalnym piwem i darmową wodą od Raciborskich Wodociągów. W strefie artystycznej można było spotkać tatuażystów, malarzy i barberów, a przestrzeń chilloutu zachęcała do odpoczynku. Full Moon Festival po raz kolejny udowodnił, że zamek to nie tylko zabytek, ale również wyjątkowa przestrzeń dla nowoczesnej kultury.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany