Dzień Dziecka w Brzeziu na zakończenie roku szkolnego

Urząd Miasta Racibórz, OSiR oraz Rodzinne Ogródki Działkowe „Widok” zapraszają dzieci i ich opiekunów na radosne świętowanie końca roku szkolnego. W piątek 27 czerwca w godzinach 16:00–18:00 na terenie ROD „Widok” przy ul. Brzeskiej w Brzeziu odbędzie się pełna atrakcji impreza plenerowa. Wstęp wolny!
W piątkowe popołudnie 27 czerwca 2025 r. w Rodzinnych Ogródkach Działkowych „Widok” w dzielnicy Brzezie odbędzie się impreza pod hasłem „Dzień Dziecka”, zorganizowana z okazji zakończenia roku szkolnego. Wydarzenie potrwa od godziny 16:00 do 18:00 i skierowane jest do najmłodszych mieszkańców miasta.
Na dzieci czekać będzie bogaty program animacyjny. Wśród zaplanowanych atrakcji znajdą się m.in. warsztaty plastyczne, zabawy z bańkami mydlanymi, gry integracyjne, malowanie tatuaży, muzyka, popcorn i inne niespodzianki. Wszystko to w otwartej, rodzinnej atmosferze.
Wydarzenie odbywa się w ramach inicjatywy lokalnej pn. „Miasto przyjazne dzieciom”, współfinansowanej przez Miasto Racibórz. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkie dzieci z Raciborza i okolicznych dzielnic.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 692-965-271.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany