Kino pod gwiazdami powraca do Raciborza

Letnie wieczory z filmem w roli głównej. Cztery seanse plenerowe już wkrótce. Kino plenerowe w muszli koncertowej w parku im. Miasta Roth.
Fundacja Rozwoju Kinematografii ogłosiła tegoroczną edycję projektu Kino Plenerowe w Raciborzu. W wakacyjne wieczory miłośnicy kina będą mogli uczestniczyć w czterech pokazach filmowych pod gołym niebem. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą połączyć seans z letnim relaksem i wspólnym spędzaniem czasu.
Letnie kino na świeżym powietrzu stanie się okazją do spotkania z kinem światowym i polskim. W programie znalazły się tytuły doceniane zarówno przez krytyków, jak i widzów. W repertuarze m.in. japoński dramat Monster w reżyserii Hirokazu Kore-edy, amerykańska wizja przyszłości w Civil War Alexa Garlanda, komediowy hit młodzieżowy The DUFF oraz kultowa polska Sara w reżyserii Macieja Ślesickiego.
Wszystkie seanse rozpoczną się o godzinie 21:30. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Repertuar:
12 lipca – Monster, reż. Hirokazu Kore-eda, Japonia (2023)
19 lipca – Civil War, reż. Alex Garland, USA (2024)
9 sierpnia – The DUFF #Ta brzydka i gruba, reż. Ari Sandel, USA (2015)
16 sierpnia – Sara, reż. Maciej Ślesicki, Polska (1997)
Kino Plenerowe w Raciborzu to propozycja nie tylko dla kinomanów. To również przestrzeń do integracji lokalnej społeczności, wymiany wrażeń i wspólnego przeżywania filmowych historii w niepowtarzalnej, letniej scenerii.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany