Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności17 kwietnia 202517:13

Śniadanie wielkanocne w Dziennym Domu Pomocy Społecznej

Śniadanie wielkanocne w Dziennym Domu Pomocy Społecznej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Wczoraj, 16 kwietnia 2025 roku, w Dziennym Domu Pomocy Społecznej (DDPS) przy placu Wolności w Raciborzu, odbyło się tradycyjne śniadanie wielkanocne. To wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o seniorach z Raciborza, którzy mieli okazję wspólnie spędzić ten czas w gronie innych mieszkańców miasta.

Wśród zaproszonych gości znalazł się Michał Kuliga, I Zastępca Prezydenta Miasta Raciborza, który wygłosił kilka ciepłych słów do seniorów. Podkreślił on, jak wielką wartość stanowią osoby starsze w społeczeństwie oraz wyraził uznanie dla całej kadry Dziennym Domu Pomocy Społecznej. Zaznaczył, jak ważne jest, by zapewniać seniorom odpowiednią opiekę i troskę, a także podziękował za codzienną życzliwość i zaangażowanie w pracę z podopiecznymi.

Śniadanie upłynęło w serdecznej, radosnej atmosferze, a stoły uginały się pod ciężarem tradycyjnych wielkanocnych potraw. Wśród dań nie zabrakło żurku wielkanocnego, białej kiełbasy oraz świątecznej babki, które z pewnością umiliły seniorom ten wyjątkowy dzień. Spotkanie miało również na celu integrację, pozwalając uczestnikom podzielić się nie tylko posiłkiem, ale i wspomnieniami, radościami oraz świąteczną atmosferą.

Tego typu inicjatywy są nieocenione, gdyż przypominają nam, jak ważne jest pielęgnowanie relacji międzyludzkich, szczególnie w okresach świątecznych. Wielkanocne śniadanie w DDPS stało się symbolem wspólnoty, integracji międzypokoleniowej i troski o seniorów. To wydarzenie dowodzi, że niezależnie od wieku, nikt nie powinien czuć się wykluczony ze wspólnoty. Takie spotkania mają ogromne znaczenie, przypominając nam, że warto inwestować w relacje międzyludzkie, budując wzajemny szacunek i zrozumienie.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności31 sierpnia 202510:02

Samborowicki Armagedon po raz drugi – gospodarze nie dali się pokonać! [FOTO na bis!]

Samborowicki Armagedon po raz drugi – gospodarze nie dali się pokonać! [FOTO na bis!] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Nocne zmagania druhów i druhen w Samborowicach przeszły do historii jako wyjątkowo emocjonujące. OSP Samborowice okazała się bezkonkurencyjna w II edycji samborowickiego Armagedonu, a rywale z gminy Krzanowice mocno zaznaczyli swoją obecność w czołówce. Wracamy do tematu, tym razem z nową galerią zdjęć!

fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport31 sierpnia 202523:16

Wielkie Derby Płoni. Unia Racibórz z kompletem punktów [FOTO]

Wielkie Derby Płoni. Unia Racibórz z kompletem punktów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Kibice zgromadzeni przy ulicy Srebrnej obejrzeli jednostronne widowisko w ramach rozgrywek C klasy. Rezerwy Unii Racibórz zmierzyły się z zespołem Wichru Płonia i od początku nadawały ton wydarzeniom na boisku.

(greh)
Reklama
Aktualności31 sierpnia 202513:01

Świat młodych twórców na Zamku Piastowskim

Świat młodych twórców na Zamku Piastowskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Zamek Piastowski, fot. G. Nowak
Sport31 sierpnia 202522:15

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Emocji co niemiara doświadczyli kibice w trakcie weekendu. W okresie od piątku do niedzieli w regionie rozegrano ponad 80 meczów. Sprawdź ich wyniki i przekonaj się, jak zmieniła się pozycja w tabeli Twojego zespołu.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Nasz Racibórz 15.08.2025
13 sierpnia 202522:19

Nasz Racibórz 15.08.2025

Nasz Racibórz 08.08.2025
7 sierpnia 202522:29

Nasz Racibórz 08.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.