Cukierku, ty łobuzie! W bibliotece rozstrzygnięto konkurs wiedzy dla dzieci

Cukierek jest małym, pręgowanym kotkiem, który uwielbia wywracać wszystko do góry nogami. Ale kto w końcu nie ulegnie jego urokowi?! W raciborskiej bibliotece 18 marca odbył się konkurs wiedzy z serii książek o kocie Cukierku Waldemara Cichonia. W konkursie wzięło udział aż 23 fanów przygód rozbrykanego kotka!
Co Cukierek zrobił ze swetrem mamy? Jak nazywało się rodzeństwo Cukierka? Dlaczego kot lubił spać w kuchni? Pytania konkursowe dotyczyły dwóch książek: "Cukierku, ty łobuzie" oraz "Nie martw się, Cukierku". W pierwszym etapie uczestnicy odpowiadali na 4 pytania z pierwszego tomu i 4 pytania z drugiego tomu. Osoby, które zdobyły komplet punktów, przechodziły do rundy drugiej a następnie do rundy trzeciej. Poziom był bardzo wysoki a wiedza uczestników imponująca!
Wyniki konkursu:
I miejsce: Paweł Kobryń - 23 punkty (komplet!)
II miejsce: Matylda Przegendza - 22 punkty
III miejsce: Dawid Janiczek - 21 punktów
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a laureaci dodatkowo nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy!


























![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)
















![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)
































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany