Szlachetna Paczka w Raciborzu: 16 rodzin otrzyma pomoc!

W Raciborzu trwa kolejna edycja Szlachetnej Paczki, dzięki której 16 rodzin w trudnej sytuacji życiowej otrzyma wsparcie. W tym roku rodziny proszą o podstawowe produkty – żywność, środki czystości i higieny, a także większe sprzęty, takie jak pralki. Wśród potrzebujących znajdują się również osoby poszkodowane w tegorocznych powodziach.
Ponad 20 wolontariuszy w akcji
Sztab Szlachetnej Paczki działa w Szkole Podstawowej nr 15 w Raciborzu pod kierownictwem Oli, która koordynuje działania magazynu i wolontariuszy. Zaangażowało się ponad 20 osób, które wspólnie pakują i segregują dary od darczyńców. Zostały jeszcze dwa dni intensywnej pracy, aby wszystkie paczki dotarły do rodzin przed świętami.
Wsparcie w wyjątkowym czasie
Szlachetna Paczka to nie tylko konkretna pomoc materialna, ale także gest solidarności i wsparcia dla rodzin zmagających się z trudnościami. Tegoroczna akcja pokazuje, jak wiele można zdziałać dzięki współpracy lokalnej społeczności i wolontariuszy.
Organizatorzy zachęcają do śledzenia dalszych działań oraz dołączenia do przyszłych edycji. Dzięki takim inicjatywom każda rodzina może poczuć magię świąt, mimo trudnych warunków.


























![Ośrodek Pomocy Społecznej - wolne stanowisko urzędnicze [NABÓR] Ośrodek Pomocy Społecznej - wolne stanowisko urzędnicze [NABÓR] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_158866524795606555_3737148336359233_3231687947908546560_n-.jpg)





















![Msza św. w intencji książąt raciborskich w kaplicy zamkowej [ZAPOWIEDŹ] Msza św. w intencji książąt raciborskich w kaplicy zamkowej [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17715717651749727111dsc-7725-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany