Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 czerwca 202416:22

Czas zadbać o siebie!

Czas zadbać o siebie! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Kobiety w dzisiejszych czasach chcą czuć się piękne i czerpać z życia jak największą satysfakcję, są świadome swojego ciała oraz coraz częściej poddają się zabiegom ginekologii estetycznej, do niedawna zabiegi te budziły dyskusje, i były postrzegane jako kolejny krok w kierunku zaspokojenia własnej próżności.

To nie względy estetyczne, a przede wszystkim czysto medyczne, są najczęstszym powodem wizyty u specjalisty ginekologa.

Problemy intymne dotyczą kobiet w każdym wieku. Należą do nich uszkodzenia okołoporodowe, dolegliwości bólowe w trakcie stosunku (tzw. dyspareunia), suchość pochwy, obniżenie poziomu libido, kłopoty z osiągnięciem orgazmu, wysiłkowe nietrzymanie moczu 1 stopnia, nawracające infekcje intymne, czy suchość oraz atrofia (zanikanie) pochwy, dolegliwości związane z budową anatomiczną stref intymnych. Wszystkie te dolegliwości obniżają nie tylko zadowolenie z życia seksualnego, ale też mocno wpływają na ogólną samoocenę kobiety. 

Jednym z często wybieranych zabiegów przy tego typu problemach jest zabieg HIFU - (High Intensity Focused Ultrasound), do bezinwazyjnego liftingu pochwy, obecnie dominujący w ginekologii estetycznej, ma wśród kobiet entuzjastyczne opinie. HIFU SonoCare bezinwazyjnie obkurcza i ujędrnia wiotkie tkanki pochwy, likwiduje suchość pochwy, pobudza naturalne procesy odbudowy kolagenu, dlatego nazywany jest liftingiem miejsc intymnych. Efekty ujędrnienia po medycznym zabiegu HIFU występują nie tylko wewnątrz pochwy, ale obejmują także zewnętrzne narządy płciowe. Zabieg intymny przyczynia się do rewitalizacji pochwy przez co wpływa na poprawę życia seksualnego kobiet oraz rozprawia się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu. Wysiłkowe nietrzymanie moczu to dolegliwość, mocno utrudniająca codzienne funkcjonowanie, często występuje u młodych kobiet. Tak jak w przypadku zespołu rozluźnienia pochwy, tak też wysiłkowe nietrzymanie moczu zwykle występuje po porodzie. Dzisiejsza ginekologia estetyczna potrafi przywrócić Pacjentkom pewność siebie i radość z życia.

Jak wygląda zabieg

Po konsultacji, oraz badaniu ginekologicznym, lekarz wprowadza do pochwy głowicę urządzenia HIFU. Głowica jest wprowadzana na odpowiednią, zgodną z protokołem zabiegowym, głębokość. Następnie następuje emisja zogniskowanych ultradźwięków. Działanie ultradźwięków jest zabiegiem działającym głębiej, aniżeli laseroterapia, co gwarantuje jego wysoką skuteczność przy jednoczesnym nie uszkodzeniu samej śluzówki pochwy. Podczas jednego zabiegu wykorzystuje się zwykle dwie różne głowice. Każda z nich wysyła wiązkę dźwiękową na inną głębokość. Dzięki temu mamy pewność kompleksowego leczenia całej ściany pochwy.

Wśród wszystkich technologii ginekologii estetycznej dziś dostępnych wiedzie prym technologia HIFU, ponieważ nie uszkadza śluzówki pochwy, a przy tym daje szybkie i długotrwałe efekty, utrzymujące się do 2 lat.

Pani Dr Karolina Ciuberek-Hanslik – specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa oraz uczestniczka wielu szkoleń teoretyczno-praktycznych dla lekarzy z zakresu ginekologii estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej skonsultuje i doradzi odpowiedni proces leczenia a nasz zespół otoczy należytą opieką.

Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą zasięgnąć informacji lub umówić się na zabieg do: Centrum Medycznego BemaMed przy ul. Gen. J. Bema 4 w Raciborzu.
Kontakt telefoniczny : 500 640 206, 720 707 785
www.bemamed.pl 
rejestracja@bemamed.pl 

Autor: mat.nadesłany, redakcja@naszrciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności20 lipca 202416:17

Na kąpielisku w Olzie utonął 18-latek

Na kąpielisku w Olzie utonął 18-latek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red./KPP Wodzisław Śl.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności20 lipca 202420:15

Turniej Firm o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice

Turniej Firm o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Turniej Firm o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice rozpoczął dwudniowy festyn zorganizowany przez LKS Tworków. Do walki o puchar stanęło osiem drużyn. Najlepsza okazała się ekipa GM-Instal.

Th
Reklama
Aktualności19 lipca 202416:40

Olimpijskie lato z raciborską biblioteką

Olimpijskie lato z raciborską biblioteką - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Biblioteka Racibórz
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.07.2024
18 lipca 202417:55

Nasz Racibórz 19.07.2024

Nasz Racibórz 12.07.2024
12 lipca 202409:40

Nasz Racibórz 12.07.2024

Nasz Racibórz 05.07.2024
5 lipca 202408:55

Nasz Racibórz 05.07.2024

Nasz Racibórz 28.06.2024
27 czerwca 202422:45

Nasz Racibórz 28.06.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.