Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności13 czerwca 202414:27

Stanowisko Eko-Okien w sprawie wypowiedzi prezesa

Stanowisko Eko-Okien w sprawie wypowiedzi prezesa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

- Szanowni Państwo, w odpowiedzi na ostatnie doniesienia medialne dotyczące nagrania wypowiedzi pana Mateusza Kłoska, prezesa zarządu Eko-Okna S.A., które było elementem wewnętrznej komunikacji z pracownikami firmy, chcielibyśmy przedstawić wyjaśnienie oraz uspokoić naszych kontrahentów, pracowników i partnerów finansowych - podała spółka.

Nagranie, które stało się podstawą do licznych artykułów prasowych, było elementem naszej regularnej komunikacji wewnętrznej, mającej na celu informowanie pracowników o bieżącej sytuacji firmy. Niestety, fragmenty filmu zostały wyrwane z szerszego kontekstu i nieprawidłowo zinterpretowane przez media, co doprowadziło do niepotrzebnych nieporozumień i dezinformacji.

FILM z wypowiedzią M. Kłoska umieszczono na platformie TIK-TOK

Mateusz Kłosek, prezes zarządu Eko-Okna S.A., wspominając o spadku sprzedaży o 30%, odnosił się do bardzo ambitnych planów sprzedażowych na 2024 rok, które były związane z otwarciem dwóch nowych zakładów produkcyjnych w Wodzisławiu Śląskim i Kędzierzynie-Koźlu. Z uwagi na otwarcie zakładu produkcyjnego w Wodzisławiu Śląskim, czasowe przesunięcie otwarcia zakładu w Kędzierzynie-Koźlu oraz konieczność zwiększenia kadry pracowniczej, realizacja tych planów przesuwa się w czasie na drugie półrocze 2024 roku.

Media podały również, że doszło do ograniczenia wypłat dla pracowników. Pragniemy stanowczo zdementować tę informację. Słowa o ograniczeniu wypłat dotyczyły ogólnie pojętej realizacji inwestycji i obciążeń finansowych związanych z sukcesywnym otwieraniem nowych zakładów w 2024 r., a nie wynagrodzeń dla pracowników. Nie doszło do sytuacji, w której pracownicy Eko-Okien nie otrzymali podstawowego wynagrodzenia za pracę, a prezes zarządu zaznaczył, że firma zamierza realizować wypłaty i premie dla pracowników zgodnie z ustaleniami i bez opóźnień.

Mimo pewnych przesunięć w realizacji planów, sprzedaż produkowanych przez nas okien rośnie rok do roku. Zarząd Spółki przewiduje, że pomimo wyzwań rynkowych, wyniki finansowe za rok 2024 będą na poziomie porównywalnym do lat ubiegłych. Ponadto, Spółka reguluje zobowiązania związane z działalnością operacyjną i finansową na bieżąco oraz realizuje działalność inwestycyjną zgodnie z zapotrzebowaniem rynkowym. Przedmiotowe działania prowadzone są we współpracy z bankami, które są partnerami Spółki w ramach działalności inwestycyjnej.

Jesteśmy w pełni zaangażowani w dalszy rozwój naszej firmy i zapewniamy, że Eko-Okna S.A. pozostaje w stabilnej kondycji finansowej. Kontynuujemy nasze wysiłki, aby dostarczać najwyższej jakości produkty i usługi, dbając o zadowolenie naszych klientów i partnerów oraz satysfakcję naszych pracowników. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie

Eko-Okna S.A.

Autor: mat. prasowy, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności13 lipca 202417:39

Ratownicy odnaleźli ostatniego górnika - poszkodowanego w czwartkowym wstrząsie w KWK Rydułtowy. 32-latek przeżył w ekstremalnych warunkach

Ratownicy odnaleźli ostatniego górnika - poszkodowanego w czwartkowym wstrząsie w KWK Rydułtowy. 32-latek przeżył w ekstremalnych warunkach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

32-letni sztygar oddziału elektrycznego znalazł się w przestrzeni 1150 m pod ziemią, w której mógł oddychać. Ma urazy ręki i klatki piersiowej.

źródło PGG, fot. ŚlUW
Aktualności14 lipca 202416:07

Ruszyła budowa nowego mostu pod Raciborzem [FOTO]

Ruszyła budowa nowego mostu pod Raciborzem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
19
Powiat:

Budowa nowego mostu w rejonie Łubowic-Grzegorzowic do Ciechowic w gminie Nędza to kluczowy projekt infrastrukturalny, mający na celu zastąpienie obecnej przeprawy promowej. Most, który łączył Grzegorzowice i Ciechowice, istniał do 1945 roku, kiedy to został zniszczony podczas działań wojennych i nigdy nie został odbudowany.

(waw)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 lipca 202418:14

OSP Bolesław ma już 90 lat. Msza św. i apel na jubileusz jednostki [FOTO i WIDEO]

OSP Bolesław ma już 90 lat. Msza św. i apel na jubileusz jednostki [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W sobotę OSP Bolesław obchodziła swój 90. jubileusz. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 14.00 Mszą świętą w miejscowym kościele, odprawioną w intencji zmarłych i żyjących druhów.

red.
Aktualności14 lipca 202415:47

V Zlot Pojazdów Zabytkowych w Sławikowie [FOTO i WIDEO]

V Zlot Pojazdów Zabytkowych w Sławikowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rudnik:

Dziś, 14 lipca, Fundacja Gniazdo, opiekująca się ruinami pałacu von Eickstedt, zorganizowała już piąty zlot pojazdów zabytkowych. Wydarzenie przyciągnęło miłośników motoryzacji z całego regionu, oferując niezapomnianą podróż w przeszłość. Stare samochody, motocykle oraz maszyny rolnicze można było podziwiać wzdłuż ogrodzenia i na dziedzińcu pałacu, gdzie zaprezentowano około 150 maszyn.

(waw)
Reklama
Aktualności14 lipca 202410:32

Co to za cyrki? Spektakl na raciborskim Rynku

Co to za cyrki? Spektakl na raciborskim Rynku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Humorystyczny spektakl uliczny w nurcie Nowego Cyrku o tytule "Co to za cyrki?" w wykonaniu Stowarzyszenia Teatr Ludyczny można było obejrzeć wczoraj, 13.07., na raciborskim Rynku.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Aktualności15 lipca 202409:44

Węzeł Gliwice Ostropa zamknięty. Wprowadzono objazdy

Węzeł Gliwice Ostropa zamknięty. Wprowadzono objazdy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. A. Witwicki / arch. UM w Gliwicach
Aktualności13 lipca 202420:55

Piłkarskie pokoleniowe boje w Bojanowie [FOTO i WIDEO]

Piłkarskie pokoleniowe boje w Bojanowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

LKS Bojanów zaprosił 13 i 14 lipca na dwudniowy festyn sportowy, w ramach którego w sobotę zorganizowano mecz „szóstek” oldbojów oraz turniej drużyn młodzieżowych. Na niedzielę zaplanowany jest międzynarodowy mecz pomiędzy LKS Bojanów a TJ Spartak Chuchelna.

TH, fot. TH, Nina Perek
Reklama
Aktualności14 lipca 202417:46

Przetrwać w Arboretum. Raciborski Bieg Zwiadowcy [FOTO i WIDEO]

Przetrwać w Arboretum. Raciborski Bieg Zwiadowcy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu po raz trzeci stało się areną niezapomnianych wyzwań i przygód podczas kolejnej edycji Biegu Zwiadowcy - Przetrwać w Arboretum. 14 lipca 2024 roku entuzjaści ekstremalnych biegów mieli okazję sprawdzić swoje siły i wytrzymałość na trasach pełnych przeszkód i błota, gdzie dodatkowym elementem była konieczność noszenia karabinu AK47. Na starcie stanęło 84 zawodników.

Mirosław Kościelniak
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.07.2024
12 lipca 202409:40

Nasz Racibórz 12.07.2024

Nasz Racibórz 05.07.2024
5 lipca 202408:55

Nasz Racibórz 05.07.2024

Nasz Racibórz 28.06.2024
27 czerwca 202422:45

Nasz Racibórz 28.06.2024

Nasz Racibórz 21.06.2024
20 czerwca 202420:17

Nasz Racibórz 21.06.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.