Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności8 maja 202415:30

Eko-Wystawa w Raciborzu już w najbliższy weekend

Eko-Wystawa w Raciborzu już w najbliższy weekend - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Odkryj ekologiczną przygodę na Eko-Wystawie w Raciborzu: zróżnicowane rozwiązania dla remontujących i budujących domy już w nadchodzący weekend 11 maja!

Racibórz stanie się mekką dla entuzjastów ekologii i budownictwa już 11 maja podczas Eko-Wystawy na Ostrogu. To niepowtarzalne wydarzenie, organizowane przez firmę PROSAT, obiecuje dzień pełen inspiracji, wiedzy i rozrywki dla wszystkich, którzy pragną uczestniczyć w zmianie na lepsze dla naszej planety.

Eko-Wystawa na Ostrogu to nie tylko okazja do poznania najnowszych technologii i ekologicznych innowacji, ale także doskonała możliwość spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze, pełnej atrakcji dla każdego. Dla tych, którzy budują domy lub remontują mieszkania, Eko-Wystawa na Ostrogu będzie niezwykłą szansą na zapoznanie się z najnowszymi trendami i ofertami w branży budowlanej, dzięki czemu będą mogli znaleźć inspiracje i rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb.

PROSAT, jako jeden z głównych organizatorów, kładzie szczególny nacisk na ekologiczne aspekty codziennego życia. Ich stoisko będzie pełne nowoczesnych technologii grzewczych, które nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale także pomagają w oszczędzaniu energii w domu. Rodziny będą mogły dowiedzieć się jak zmodernizować domową instalację grzewczą i jak uzyskać dofinansowanie z programów: Czyste Powietrze, Mój prąd, Moje ciepło czy PONE. Warto zauważyć, że wymiana starego pieca na nowy lub na pompę ciepła czy instalacja fotowoltaiki może przynieść realne oszczędności na rachunkach za energię. Na parkingu PROSAT będą stoiska wybranych producentów branży grzewczej, m.in. takich jak: Stalmark, PEREKO, HEWALEX, Midea, Hel-Wita, AUER, Honeywell, Termika i Sigma-Li, a także strefa maszyn ogrodniczych oraz możliwość spotkania ekspertów, którzy dadzą cenne wskazówki dotyczące pielęgnacji trawnika. Uczestnicy będą mieli również okazję przetestowania kosiarek i urządzeń do ogrodu marki TORO czy

OLEO-MAC. Nie zabraknie stoiska z poradami firm narzędziowych DEDRA, Blue Dolphin, FISKARS i producenta odzieży roboczej Lahti PRO. Za dokonanie zakupy w sklepie PROSAT Racibórz klienci otrzymają gadżety.

PROSAT Racibórz, ulica Rudzka 107

Nie tylko PROSAT dba o ekologię! Ostrog Net kolejny z partnerów specjalizujący się w sieciach światłowodowych, pokaże nam, jak innowacyjne technologie mogą wspierać zrównoważony rozwój i przyczyniać się do minimalizacji negatywnego wpływu człowieka na środowisko. Na ich stanowisku będziemy mogli zobaczyć, jak zaawansowane narzędzia służące do spawania i pomiaru sieci światłowodowych mogą być wykorzystane w celu zwiększenia efektywności i precyzji działań, co przekłada się na zmniejszenie zużycia surowców i energii. To przykład, jak zaawansowane technologie mogą być wykorzystane do tworzenia bardziej zrównoważonej infrastruktury komunikacyjnej, zmniejszając naszą zależność od tradycyjnych, mniej ekologicznych rozwiązań.

Osoby zainteresowane integrowaniem nowoczesnych technologii z zasadami ekologii znajdą w Komputroniku doskonałe wsparcie. Ich eksperci pokażą, jak inteligentne systemy w domu mogą nie tylko usprawnić codzienne funkcjonowanie, ale także przyczynić się do oszczędności energii i wody. Ponadto, firma zapewni darmowe wifi dla wszystkich uczestników, co pozwali na korzystanie z internetu i przeglądanie prezentowanych rozwiązań w czasie rzeczywistym.

Ostrog-Net Racibórz, ul. Rudzka 77

Na stoisku CASTOR zainteresowani będą mogli uzyskać informacje na temat nowoczesnych materiałów budowlanych i technologii, które pozwalają na budowę bardziej ekologicznych i energooszczędnych domów. Firma nie tylko zaprezentuje swoją ofertę, ale także udzieli porad dotyczących wyboru odpowiednich materiałów oraz dostarczy cennych informacji na temat korzyści ekologicznych płynących z zastosowania konkretnych rozwiązań budowlanych. Zostaną zaprezentowane narzędzia jednego z najlepszych producentów w branży budowlanej - Milwaukee, produkty firmy Beko, rozwiązania budowlane Wienerberger, Brass, Blachy Pruszyński, Solbet oraz wiele innych. Uczestnicy Targów zainteresowani konkretnymi wycenami na budowy i remonty otrzymają specjalne warunki zakupu materiałów budowlanych.
CASTOR Racibórz, ulica Komunalna 11

Bel-Pol i Bruki Karpiński, renomowane marki specjalizujące się w dziedzinie drzwi, podłóg oraz bruków, zaskoczą nas najnowszymi ofertami.

Na stoisku Bel-Pol, przedstawiciele firm oferujących drzwi renomowanych marek takich jak PORTA, DRE, czy WIKĘD udzielą fachowych porad dotyczących wyboru odpowiednich produktów do Waszego domu. Dodatkowo, eksperci będą udzielać wskazówek dotyczących podłóg marki Quick-Step, Barlinek i EGGER, pomagając wybrać najlepsze rozwiązania zgodne z Waszymi potrzebami. Nie zabraknie także smakowitych poczęstunków prosto z grilla, które dodadzą uroku temu spotkaniu.

Natomiast na terenie firmy Bruki Karpiński, będzie można skorzystać z atrakcyjnych promocji na wyroby marki BRUK Czyżowice oraz z porad w zakresie budowy placu i ogrodów. W firmie można będzie zobaczyć duży asortyment ogrodzeń, kamieni naturalnych, gresów ozdobnych i stopni schodowych. Każdy klient otrzyma wyjątkowy upominek, dodatkowo umilając sobie zakupy.

Bel-Pol Racibórz, ulica Rudzka 101

Bruki Karpiński, ulica Komunalna 12

EKO-WYSTAWA nie zapomina również o najmłodszych uczestnikach! Dla nich przewidziano liczne atrakcje, w tym dmuchańce oraz pyszne lody. Dla wszystkich dostępne będą również smakołyki, pyszne hot-dogi i frytki.

Eko-Wystawa na Ostrogu to nie tylko wydarzenie dla pasjonatów ekologii i technologii, ale także doskonała okazja do spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze, pełnej atrakcji dla każdego. Dołącz do nas 11 maja w Raciborzu i doświadcz ekologicznej przygody na Eko-Wystawie na Ostrogu!

Gdzie: Racibórz- Ostróg: ul. Rudzka 77, ul. Rudzka 101, ul. Rudzka 107, ul. Komunalna 11 i Komunalna i 12
Kiedy: sobota, 11 maja | 9:00 -17:00
Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ!

Autor: materiał partnera, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności24 maja 202413:50

Strażackie święto na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO]

Strażackie święto na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W piątek, 24.05., na raciborskim Rynku odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka. W ich trakcie wręczono awanse i odznaczenia.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 maja 202408:25

Zamkowa noc i przejazdy bryczką [FOTO i WIDEO]

Zamkowa noc i przejazdy bryczką [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Blisko sto osób przyszło wczoraj, 24.05., na kolejną zamkową noc, tym razem poświęconą rodzinie von Ratibor. Atrakcją były przejazdy bryczką po parku Zamkowym. Rafał Wochnik z księżną Elżbietą wozili gości blisko do północy.

fot. Jan Ptak
Reklama
Sport24 maja 202409:03

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
Aktualności24 maja 202415:13

Moc atrakcji na Stadionie Śląskim z okazji 20-lecia polski w UE

Moc atrakcji na Stadionie Śląskim z okazji 20-lecia polski w UE - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Biuro Prasowe Stadionu Śląskiego
Reklama
Aktualności24 maja 202410:58

Obywatel Ukrainy zmieniał swoje dane osobowe, żeby ominąć ciążący na nim zakaz wjazdu

Obywatel Ukrainy zmieniał swoje dane osobowe, żeby ominąć ciążący na nim zakaz wjazdu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rzecznik Prasowy Komendanta Oddziału SG - Kierownik Zespołu Prasowego Śląski Oddział Straży Granicznej
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.