Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym – ruszają zgłoszenia dla szkół

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym, organizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas IV- VI oraz klas VII – VIII szkół podstawowych. Każda szkoła wystawia jedną, trzyosobową drużynę w kategorii IV –VI oraz jedną w kategorii VII – VIII. Uczestnicy klasyfikowani są indywidualnie oraz drużynowo. Jeśli drużyna będzie liczyć mniej niż trzy osoby, nie będzie brana pod uwagę w klasyfikacji drużynowej.
Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie przez uczestników i opiekunów karty zgłoszenia i dostarczenie jej – osobiście, pocztą lub pocztą elektroniczną - przez zgłaszającą placówkę (szkołę) na adres organizatora – Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna ul. Jana Kasprowicza 12, 47-400 Racibórz, e-mail: [email protected] (temat wiadomości: Konkurs Wiedzy o ruchu Drogowym – zgłoszenie).
Termin zgłaszania uczestników upływa 25 września 2023 r. (decyduje data wpłynięcia).
Konkurs odbędzie się 29 września w Bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.
Wzór karty zgłoszenia (dołączony do regulaminu) do pobrania na stronie internetowej biblioteki www.biblrac.pl

![Racibórz przyspiesza z drogami. Aktualizacje dokumentacji, obwodnica i zmiany w centrum [WIDEO] Racibórz przyspiesza z drogami. Aktualizacje dokumentacji, obwodnica i zmiany w centrum [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778590670gre06371-.jpg)




![Most na Odrze i nowy przebieg DW421 coraz bliżej końca. Kluczowa inwestycja w powiecie raciborskim ma zakończyć się w styczniu 2027 roku [FOTO] Most na Odrze i nowy przebieg DW421 coraz bliżej końca. Kluczowa inwestycja w powiecie raciborskim ma zakończyć się w styczniu 2027 roku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177856765112-20260505-dw421-km-1990-2740-2-.jpg)







![Z Pietrowic Wielkich do Meksyku. Rodzina walczy o leczenie dzieci z autyzmem i padaczką [WIDEO] Z Pietrowic Wielkich do Meksyku. Rodzina walczy o leczenie dzieci z autyzmem i padaczką [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769987151large-a962b85d-9770-4155-9f05-719256482626-.jpg)



























![Książka o opacie Adalbercie Kurzei OSB już na rynku. Spotkanie autorskie na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] Książka o opacie Adalbercie Kurzei OSB już na rynku. Spotkanie autorskie na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778663248img-0809-.jpg)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany