Opel i renault zderzyły się na mycie [FOTO]
![Opel i renault zderzyły się na mycie [FOTO] Opel i renault zderzyły się na mycie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](img/archiwum-mini.jpg)
We wtorek, 15.08, raciborskie służby nie mogły narzekać na brak interwencji. Jedną z nich odnotowano o godzinie 20.50 na skrzyżowaniu ulic Opawskiej-Jana Pawła II-Bogumińskiej.
Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów osobowych: opla i renault. Jak informuje policja, sprawczynią zdarzenia była 21-letnie kierująca oplem, która nie ustąpiła pierwszeństwa 49-latkowi kierującemu renault. W wyniku tego doszło do zderzenia. Oboje kierujący byli trzeźwi, a na sprawczynię nałożono mandat karny. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.
Na miejsce wezwano także strażaków. Ich działania polegały na uprzątnięciu jezdni po kolizji oraz usunięciu plam substancji ropopochodnych i płynów eksploatacyjnych. Odłączyli także akumulatory oraz usunęli pojazdy z jezdni.
![Zdjęcie w galerii na portalu naszraciborz.pl: Opel i renault zderzyły się na mycie [FOTO] wiadomości z regionu](galleries/43680/1692168788img-7279-.jpg)
![Zdjęcie w galerii na portalu naszraciborz.pl: Opel i renault zderzyły się na mycie [FOTO] wiadomości z regionu](galleries/43680/1692168791img-7283-.jpg)
![Zdjęcie w galerii na portalu naszraciborz.pl: Opel i renault zderzyły się na mycie [FOTO] wiadomości z regionu](galleries/43680/1692168793img-7274-.jpg)
![Zdjęcie w galerii na portalu naszraciborz.pl: Opel i renault zderzyły się na mycie [FOTO] wiadomości z regionu](galleries/43680/1692168796img-7271-.jpg)








![Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990054bez-nazwy-228-.jpg)











![Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990929dsc-3251-.jpg)






![Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782071791photo-55-z-99-.jpg)















![Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17820694491781991611photo-112-z-178-.jpg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany